"The Most Bodrum Yalıkavak" Bodrum'un En Kazançlı Projesi %30 Peşinat | 18 Ay Vade İle Hayallerinizi Ertelemeyin

"The Most Bodrum Yalıkavak"  Bodrum'un En Kazançlı Projesi %30 Peşinat | 18 Ay Vade İle Hayallerinizi Ertelemeyin "The Most Bodrum Yalıkavak" Bodrum'un En Kazançlı Projesi %30 Peşinat | 18 Ay Vade İle Hayallerinizi Ertelemeyin

Uğur Şirketler Grubu'nun kuruluşlarından biri olan USG İnşaat'ın geliştirdiği "The Most Bodrum Yalıkavak" projesi, konumu, yapısal özellikleri ve sunduğu yaşam kültürüyle Bodrum'da yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş durumda. Proje Pazarlama ve Satış Sorumlusu Timuçin Dandin, konuyla ilgili ayrıntıları Klass ile paylaştı.  

PROJEDE YAŞAM AĞUSTOS 2024'TE BAŞLIYOR
Timuçin Dandin, projenin uzun bir araştırma ve geliştirme aşamasından geçerek, Bodrum'un ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun bir şekilde tasarlandığını ve hayata geçirildiğini belirtti. İlk etapta Ağustos 2024'te yaşamın başlayacağı projede, yüzde 30 peşinat ve 18 ay vade kampanyaları devam ediyor.

“FARKLI YAŞAM TARZLARINI TEK BİR PROJEDE TOPLADIK”
Projenin, farklı yaşam tarzlarını tek bir çatı altında topladığını ifade eden Dandin, Malikane, müstakil Villa ve Rezidanslardan oluşan konseptiyle, çeşitli müşteri beklentilerine cevap verdiğini vurguluyor. Eşsiz deniz manzarasına ve Gündoğan'daki özel plaja sahip olan proje, Bodrum'un en uygun ve özgün avantajlarını sunuyor.

HEMEN TAŞIN, HEMEN KAZAN
"Hemen al, hemen taşın. Hemen tapu, hemen teslim" anlayışıyla, konumu, hemen tapu imkânı ve avantajlı vade seçenekleriyle öne çıkan The Most Bodrum Yalıkavak, yatırımcılara yüksek getiri vadediyor. Proje, aynı zamanda The Most Beach markası altında, gündüz beach hizmetleri ve akşam lezzetli restoranıyla deniz keyfi sunan bir yaşam kültürü de sunuyor.

Timuçin Dandin, Bodrum'un en çok kazandıran ve en cazip projelerinden biri olan The Most Bodrum Yalıkavak'ın, Ağustos 2024'te kapılarını açmaya hazırlandığını belirterek, yatırımcıları bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyor.THE MOST YALIKAVAK”
BODRUM’UN EN AVANTAJLI PROJESİ OLMAYA ADAY
%30 PEŞİNAT VE 18 AY VADE KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Türkiye’de reklam ve dijital pazarlama sektörünün öncü isimlerinden olan ve özellikle gayrimenkul ve yatırım sektöründeki dev firmaları portföyünde bulunduran Timuçin Dandin, Bodrum’un en özel projelerinden biri olmaya aday olan The Most Bodrum Yalıkavak projesinin pazarlama müdürü olarak özel çalışmalara imzasını atmaya devam ediyor. Bodrum’un en özel projelerinden biri olan The Most Bodrum Yalıkavak ile Bodrum’un en uygun avantajlarını müşterilerine sunan Timuçin Dandin, projeye dair merak edilen detayları okuyucularımızla paylaştı.


AĞUSTOS 2024’DE THE MOST YALIKAVAK’TA YAŞAM BAŞLIYOR
Projeyi uzun bir araştırma ve geliştirme aşamasından sonra, konusunda uzman ekiplerle Bodrum’da aranılan niteliklere ve tasarıma uygun bir şekilde projelendirdiklerini ve hayata geçirdiklerini belirten Timuçin Dandin, projede ilk etapta Ağustos 2024'te yaşamın başlayacağını belirterek yüzde 30 peşinat, 18 ay vade kampanyalarının devam ettiğinin altını çiziyor.

FARKLI YAŞAM TARZLARI TEK BİR PROJEDE TOPLANDI
Farklı yaşam tarzlarını tek bir projede ele alan ve malikane, müstakil villa ve rezidanslardan oluşan bir konsept ile farklı müşteri anlayışlarına bir arada yer verme şansı sunduklarını ifade eden Timuçin Dandin, olağanüstü gün batımı eşliğinde eşsiz bir deniz manzarasında en iyiyi sunmayı hedeflediklerini vurguluyor. Eşsiz manzarası ile 3 malikane, 20 müstakil bahçeli ve havuzlu villa, 24 adet küçük ve büyük metrekarelerde residence daireleri, Gündoğan’da özel beach kullanım ayrıcalığı ile projenin şu an Bodrum’un en uygun avantajlarını sunduğunu ifade eden Timuçin Dandin, “Hemen al, hemen taşın. Hemen tapu, hemen teslim” anlayışı ile projenin konumu, hemen tapu imkânı, vade olanakları ve kazanç getirisi ile bu yazın en avantajlı projesini müşterilerine sunuyor.