Enrico Macias Unutulmaz Şarkılarıyla İzleyenlerini Bir Kez Daha Büyüledi

Enrico Macias Unutulmaz Şarkılarıyla İzleyenlerini Bir Kez Daha Büyüledi Enrico Macias Unutulmaz Şarkılarıyla İzleyenlerini Bir Kez Daha Büyüledi

50. sanat yılını kutlayan dünyaca ünlü şarkıcı Enrico Macias, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde muhteşem bir konser verdi. Erkan Özerman’ın organizatörlüğünde gerçekleşen konseri izleyenler arasında iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü isim yer aldı. Macias, iki saat boyunca sergilediği performansıyla izleyenlerini bir kez daha kendisine hayran bırakarak konserini tamamladı.

Müzik kariyerinde 50 yılı geride bırakan Cezayir asıllı Fransız şarkıcı Enrico Macias, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde unutulmaz bir konser verdi. Biletleri satışa sunulur sunulmaz tükenen unutulmaz şarkıların sahibi Enrico Marcias, verdiği konserle dinleyicilerin yüreklerinde unutulmaz izler bıraktı. 'Hoşgör Sen, çal çingene, Arkadaşımın Aşkısın’ gibi Türkçeye çevrilen şarkılarıyla müzik dünyasına unutulmaz parçalar kazandıran sanatçının konserini izleyenler arasında iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü isim vardı. İki saatlik performansına hiç ara vermeden devam eden Macias performansıyla izleyenlerini bir kez daha kendisine hayran bırakarak konserini tamamladı. Erkan özerman’ın organizasyonuyla gerçekleşen konseri izleyen ünlü isimler büyüleyici bir gece yaşadıklarını belirterek gecenin sonunda ünlü organizatörü tebrik ettiler.