Yeni Yaşını Dostlarıyla Birlikte Barbounia İstanbul’da Kutladı

Yeni Yaşını Dostlarıyla Birlikte Barbounia İstanbul’da Kutladı Yeni Yaşını Dostlarıyla Birlikte Barbounia İstanbul’da Kutladı

Sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden Arzu Kunt yeni yaşını ünlü işletmeci Uğur Karabayır’ın Rixos Pera İstanbul bünyesinde hizmete açtığı Barbounia İstanbul’da düzenlenen davetle kutladı. Gecede Arzu Kunt’un yeni yaşını kutlamak için bir araya gelen konuklar davette aynı zamanda kışa merhaba dediler. Gece boyunca eğlenceli anlar yaşayan ünlü isimler Türk mutfağına özgü tatları farklı bir yorumla sunan Barbounia İstanbul’un birbirinden lezzetli mezelerinin tadına vardılar.

ünlü işletmeci Uğur Karabayır’ın zincir restoranı Hardal’ın ardından Rixos Pera İstanbul Hotel’de hizmete açtığı Barbounia İstanbul, sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden Prof. Dr. Arzu Kunt için düzenlenen doğum günü davetine ev sahipliği yaptı. Modern meyhane konseptine sahip Barbounia İstanbul’da gerçekleşen doğum günü partisine Arzu-Mehmet Kunt çiftinin yakın arkadaşları katıldı. Arzu Kunt’un yeni yaşını kutlamak için düzenlenen gece aynı zamanda kışa merhaba partisine de sahne oldu. Eğlence dolu anların yaşandığı geceye katılan konuklar Türk mutfağına özgü tatları farklı bir yorumla misafirlerine sunan Barbounia İstanbul’un birbirinden lezzetli ikramlarıyla keyifli saatler geçirdiler. Misafirler arasında bulunan Belçika Başkonsolosu Henri Vantieghem kısa bir konuşma yaparak Arzu Kunt’un doğum gününü kutladı. Vantieghem “Yakın arkadaşlarım olan Kunt çiftine çok teşekkür ederim. Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Uzun yıllardır Türkiye’deyim; artık ben de sizden biriyim” dedi ve dostlarıyla birlikte kadeh kaldırarak mutluluk pozu verdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Arzu Kunt doğum günü için özel olarak hazırlanan pastayı eşi Mehmet Kunt ile birlikte davetlilerin alkışları eşliğinde kesti. Pastanın kesilmesinin ardından Mehmet Kunt eşini öperek hediyesini verdi. Daha sonra davetliler Arzu Kunt’a tebriklerini ileterek hediyelerini takdim edip geceden ayrıldılar.