Hayırsever Acun T-Shirt’lerini Bağışladı

Hayırsever Acun T-Shirt’lerini  Bağışladı Hayırsever Acun T-Shirt’lerini Bağışladı

Acun Ilıcalı’nın en sevdiği t-shirt’leri hayranları için satış çıktı. Acun Ilıcalı’nın TV programlarında bile vazgeçemediği ve sık sık giydiği siyah t-shirt’lerinden 13 tanesi ikinci el kıyafet olarak 400 liraya satılmak üzere engelliler için satışa çıkartıldı.

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Semak Makine San.Tic.A.Ş.nin desteği ile bir süreden beri devam eden sosyal sorumluluk projesi “ünlüikinciel” hızla büyüyor. Yüzden  fazla sanatçının ve ünlü ismin destek verdiği projede ünlü isimlere ait kıyafetleri ve eşyaları “Engelliler” ve “Sokak Hayvanları” yararına hayranları için satışa çıktı. Sanat, sinema, TV, sahne,  iş, medya  ve moda dünyasının ünlülerinin “İkinci El Giysileri”i internet satış sitesi  “unluikinciel.com”dan satılıyor…

Proje kapsamında vakfa bağışlar çığ gibi büyürken satışa sunulan ürünlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Aralarında Kayahan, Müjdat Gezen, Hülya Avşar, Serdar Ortaç, çağla Şikel, Rafet El Roman, Ceren El Roman, Pascal Nouma, Sergen Yalçın, Deniz Seki, çelik, Tuncay Şanlı, Vatan Şaşmaz, Kıraç, Perihan Savaş, Zara, Emel Müftüoğlu gibi 100’ün üzerinde ünlü isim projeye ikinci el eşyalarını vererek katkıda bulundular. 

Acun Ilıcalı’nın t-shirt’leri de satılık…

Sitede satışa sunulan ürünlere her gün bir yenisi ekleniyor. ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı’da kampanyaya sık sık giydiği ve çok sevdiği siyah t-shirtlerinden Engelsiz Yaşam Vakfı’na bağışlayarak katkıda bulundu. Evinde adeta bir t-shirt koleksiyonu olan Ilıcalı çeşitli zamanlarda özel hayatında veya TV programlarında giymiş olduğu ikinci el t-shirt’lerini bağışlayarak “Engeli olan insanlara her zaman yardım eli uzattım. Programların kapılarını açık tuttuk. Her insanın önünde her türlü engel çıkabiliyor. Ancak vücut sağlığını kaybetmiş insanların karşılaştığı engeller çok daha fazla ve önemli. Onların zorluklarını ortadan kaldırmak toplumdaki  herkesin görevi” dedi.