Köse Ailesinin Minik Kızları Beren Yeni Yaşına Renkli Bir Partiyle Girdi

Köse Ailesinin Minik Kızları Beren Yeni Yaşına Renkli Bir Partiyle Girdi Köse Ailesinin Minik Kızları Beren Yeni Yaşına Renkli Bir Partiyle Girdi

Sosyal yaşam dünyasının sevilen çiftlerinden İpek-Berk Köse çifti kızları Beren Köse’nin yeni yaşını Party Kids’te düzenlenen doğum günü partisiyle kutladı. Karlar Kraliçesi konseptinde gerçekleşen doğum günü kutlamasında minik Beren arkadaşlarıyla doyasıya eğlenirken, doğum günü pastasının mumlarını annesi, babası ve küçük kardeşi ile birlikte söndürdü.

İnmak Makina Ltd.'nin sahibi olan Berk Köse ve eşi İpek Köse kızları Beren Köse’nin yeni yaşını Party Kids’te düzenlenen doğum günü partisiyle kutladı. Köse ailesinin tam kadro katıldığı doğum günü partisine Beren Köse’nin minik arkadaşları ve Köse ailesinin yakın dostları katıldı. Karlar Kraliçesi konseptinde gerçekleşen doğum günü kutlamasında Beren Köse ve minik kardeşi Ceren de filmin kahramanı Elsa kıyafetiyle prensesleri andırıyordu. Şirinlikleriyle konukları kendilerine hayran bırakan iki kardeş sempatik hareketleriyle de büyük ilgi topladı. İpek Köse’nin dostlarıyla yakından ilgilendiği davette pasta da konsepte uygun bir şekildeydi. Beren Köse kardeşi, annesi ve babası ile birlikte pastasının mumlarını üflerken gün boyunca arkadaşlarıyla birlikte çeşitli aktivitelerle eğlenceli anlar yaşadı.