Conde Nast Johansens Tarafından ‘Best For Families’ Ödülüyle Onurlandırıldı

Conde Nast Johansens Tarafından ‘Best For Families’ Ödülüyle Onurlandırıldı Conde Nast Johansens Tarafından ‘Best For Families’ Ödülüyle Onurlandırıldı

Antalya Belek’te misafirlerine “Tailord Made Luxury” anlayışıyla kusursuz bir tatil deneyimi yaşatan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, Conde Nast Johansens tarafından düzenlenen 2016 Mükemmellik Ödülleri’nde “Best For Families” ödülüyle onurlandırıldı. Misafir odaklı bir tesis olan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’nın ailelerin huzurlu bir tatil yapmalarını sağlayacak hizmetlerinin ödüllendirildiği törende Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya hazır bulundu. Ödülü tesis adına alan Alkaya, başarıları dünya çapındaki ödüllerle taçlanan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’nın misafirlerinin memnuniyeti için hizmet kalitesini koruyarak yoluna devam edeceğini belirtti.

Hizmete girdiği 2008 yılından bu yana birçok uluslararası ödülü kucaklayan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, Conde Nast Johansens tarafından “Best for Families” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Seyahat ve konaklama rehberliğinde dünya çapında otorite olarak kabul edilen Conde Nast Johansens tarafından ödüle layık görülen Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, İngiltere ve İrlanda ile Avrupa’dan aynı kategoride yarışan 6 oteli geride bıraktı. Tesis adına ödülü Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya aldı. “Tailord Made Luxury” anlayışıyla hizmet veren otellerinin 7’den 70’ herkesin huzurlu bir tatil deneyimi yaşamak için mükemmel bir adres olduğunu belirten Alkaya “Uzman ekiplerin değerlendirmelerine dayanarak her yıl verilen Conde Nast Johansens Mükemmellik ödülleri, sıra dışı deneyimler sunan ayrıcalıklı mekanları dünya çapında daha görünür kılıyor. Conde Nast Johansens seyahat uzmanları Cornelia Diamond Golf Resort & SPA olarak ailelere sunmuş olduğumuz hizmetlerin farkını belirterek bizleri tavsiye ettiler ve neticede bu başarımızı güzel bir ödülle taçlandırdık. Cornelia Diamond Golf Resort & SPA olarak ‘Best For Families’ ödülünü almaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.