Sonay Öztan Gökhan : Sağlıklı Ve Güzel Gülüşlerin Mimarı

Sonay Öztan Gökhan : Sağlıklı Ve Güzel  Gülüşlerin Mimarı Sonay Öztan Gökhan : Sağlıklı Ve Güzel Gülüşlerin Mimarı

Estetik diş hekimliği denilince Türkiye’de akla gelen ilk hekimlerden birisi olan ve bu alanda birçok ödüle sahip olan SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerinde hastalarına kaliteli bir hizmet veriyor. Aynı zamanda ünlülerin de en çok başvurduğu diş hekimlerinden birisi olan Sonay Öztan Gökhan Türkiye’nin pırlanta kadını unvanını en çok hak eden isimlerden.  

Hastalarının mutluluğunu ve konforunu önceleyen hizmet anlayışı ile her zaman alanında fark yaratan ve bu zamana kadar sayısız kişiyi hayalindeki gülüşe kavuşturan Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerinde kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Diş tedavilerinde kullanılan son teknoloji cihazlarla işlemlerini gerçekleştiren ünlü diş hekimi hasta hekim ilişkisindeki başarısı ile de her zaman örnek olmuş bir isim. Estetik diş hekimliği denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan ve bu alanda birçok ödülü kucaklayan Sonay Öztan Gökhan bu ödüllere layık olabilmek adına çok çalışmaya ve hastalarını mutlu etmeye devam ediyor. Mesleğindeki başarısı kadar sosyal yönü ile de öne çıkan Sonay Öztan Gökhan “Kadınlar, gülüşleriyle dünyaya renk katan ve sağlıklı bir gülüş için önemli adımlar atan muhteşem varlıklardır. Her kadının gülüşü, onun gücünü ve zarafetini yansıtır. Sağlıklı bir gülüş, her kadının en güzel aksesuarıdır.” diyerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken sosyal sorumluluk projeleriyle de kadınlara destek oluyor.

Neden seçtik?
Hastalarının istek ve ihtiyaçlarını önceleyen ve daima onları mutlu etmeye odaklı meslek anlayışı ile sayısız insanın kliniğinden mutlu gülüşlerle ayrılmasını sağladı.