Sf Ses Ve Işık Sistemleri A.Ş. Ortağı Samim Mutluer

Sf Ses Ve Işık Sistemleri A.Ş. Ortağı Samim Mutluer Sf Ses Ve Işık Sistemleri A.Ş. Ortağı Samim Mutluer

“Bang & Olufsen’in Fütüristtik Ve İkonikleşen Tasarımları 90 Yıldır Var Olmasını Sağlıyor”

1984 yılından bugüne lider konumdaki ses, ışık, otomasyon ürün ve sistemleri üreticilerinin Türkiye’deki tek dağıtım haklarını elinde bulunduran SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. müşterilerini dünyaca ünlü markalarla buluşturuyor. Kullanıcılarını sürekli olarak yeniliğe ve teknolojiye yakın tutan firma danışanlarına yurt içinde ve yurt dışında ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemlerini kapsayan projeler için danışmanlık hizmetleri, tasarım ve anahtar teslim uygulamaları sunuyor. Firmanın marka karmasına yakın zamanda eklenen Bang & Olufsen ile Türkiye’deki teknoloji tutkunları kaliteli görüntü ve sesi fütüristtik tarzdaki tasarımla birlikte elde etme fırsatını buluyor. Sektöre yön vererek en çok takip edilen firmalardan biri olduklarını dile getiren SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. ortağı Samim Mutluer danışanlarına sundukları hizmetleri ve teknoloji meraklılarıyla buluşturdukları Bang&Oufsen markasını Klass’a anlattı.

 

“SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. olarak geniş dağıtım ağımızla en kaliteli ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlamanın yanı sıra, ülkemizin lider sistem entegratörlerinden biri olarak da Türkiye’de ve yurt dışında ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemlerini kapsayan projeler için danışmanlık hizmetleri, tasarım ve anahtar teslim uygulamaları sunuyoruz.”

 

“Aralık ayında Nişantaşı mağazamızda deneyimlenebilecek olan Bang & Olufsen ailesinin en yeni üyesi BeoLab 90, ‘Creating the future of sound’ felsefesinden yola çıkılarak işlevselliğini takip eden bir dizaynla hayata geçirildi. Ayrıca, Bang & Olufsen ailesinin ikonikleşen üyesi BeoPlay A9, hantal siyah stereo sistemleri gizlemek isteyenler için ses sisteminden bir adım ötede estetik açıdan güzel bir mobilya olarak tasarlanmıştır.”

 

Samim Bey, kurucusu olduğunuz SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. ile yurt içinde ve yurt dışında ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemlerini kapsayan projeler için danışmanlık hizmetleri, tasarım ve anahtar teslim uygulamaları sunmaktasınız. Şirketinizin kuruluş öyküsünü ve hizmet alanlarını sizden dinleyebilir miyiz?

Firmamız SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. 1984 yılında kuruldu. İlk yıllardan itibaren lider konumdaki ses, ışık, otomasyon ürün ve sistemleri üreticilerinin Türkiye’deki tek dağıtım haklarını elimizde bulundurarak kullanıcıları sürekli olarak yeniliğe ve teknolojiye yakın tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz. SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. olarak geniş dağıtım ağımızla en kaliteli ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlamanın yanı sıra, ülkemizin lider sistem entegratörlerinden biri olarak da Türkiye’de ve yurt dışında ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemlerini kapsayan projeler için danışmanlık hizmetleri, tasarım ve anahtar teslim uygulamaları sunuyoruz.

 

Bünyesindeki dünyaca ünlü markalarla toplu yaşam alanlarının ve büyük organizasyonların ses ve ışık sistemlerini gerçekleştiren firmanızın marka karmasına yakın zamanda eklediğiniz Bang&Olufsen ile kişileri buluşturuyorsunuz. Peki, Bang&Olufsen markasını bünyenize katmaya nasıl karar verdiniz?

Sektörümüze yön vererek en çok takip edilen ender firmalardan biri olduk. En önemli stratejilerimizden biri de projelerden elde ettiğimiz geniş deneyimi, toptan ve perakende satışlarımızda uygulamamızdır. ürün portföyümüzü çeşitlendirmek istedik. Lüks ev müzik sistemleri alanında yer almak istediğimizde dünyada ilk akla gelen markalardan prestijli ve kendini satan Bang & Olufsen en doğru seçim oldu. Bang & Olufsen, son derece seçkin ürün yelpazesine sahiptir. Bang & Olufsen’de televizyon, müzik sistemleri, hoparlörler, telefon ve multimedya ürünleri teknolojik mükemmelliğin ve duyusal tatminin birleşimidir.

 

“BANG & OLUFSEN’İN FüTüRİSTTİK VE İKONİKLEŞEN TASARIMLARI 90 YILDIR VAR OLMASINI SAĞLIYOR”

Yüksek kalitede ses ve görüntü sistemleri alanında ürünler sunan Bang&Olufsen’i insanlar neden tercih etmeliler? Bang&Olufsen’in alanındaki diğer markalardan farkı nedir?

Bang & Olufsen’i diğer markalardan ayıran en önemli özelliği fütüristik tasarımının ve doğal ses kalitesinin mükemmel bir kombinasyon oluşturmasıdır. Bang & Olufsen hoparlörlerin içinde bulunan ve sesi yükselten aktif hoparlörler tiz ve baslarda patlama olmadan sesleri doğal bir şekilde elde ederken, fütüristik ve ikonikleşen tasarımları markanın 90 yıldır var olmasını sağlıyor.

 

Bang&Olufsen, sahip olduğu ses ve görüntü kalitesine değer katan yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Dolayısıyla iyi ses ve görüntü elde etmek isteyen kişilerin arzu duyduğu bir marka rolünü üstleniyor. Teknoloji tutkunlarının mutlaka deneyimlemesini istediğiniz Bang&Olufsen ürünlerinin bir kaçını anlatmanızı istersek neler söylersiniz?

Aralık ayında Nişantaşı mağazamızda deneyimlenebilecek olan Bang & Olufsen ailesinin en yeni üyesi BeoLab 90, ‘Creating the future of sound’ felsefesinden yola çıkılarak işlevselliğini takip eden bir dizaynla hayata geçirildi. Dünya standartlarında tasarım ve akustiğin mükemmel bir birleşimi olan BeoLab 90, evinizde kullanım için tasarlanmış en eksiksiz ve güçlü dijital hoparlör olarak dikkat çekiyor. Son derece akıllı teknolojiye sahip BeoLab 90 hoparlör seslerde mükemmel netlik sağlıyor. BeoLab 90, etkileyici bir 360 derecelik tasarıma sahiptir, çeşitli ayarları ile odadaki yeri veya sizin dinleme pozisyonunuz ne olursa olsun her zaman akıllara durgunluk veren duru sesi sağlıyor. Ayrıca, Bang & Olufsen ailesinin ikonikleşen üyesi BeoPlay A9, hantal siyah stereo sistemleri gizlemek isteyenler için ses sisteminden bir adım ötede estetik açıdan güzel bir mobilya olarak tasarlanmıştır. BeoPlay serisi günlük hayata entegre, mükemmel kaliteli ses deneyimi yaşatmak için kullanımı ve taşıması kolay ürünler sunuyor.

 

Mağazanıza gelen kişilere Bang&Olufsen ürünleri ile farklı deneyimler yaşatarak sunumlar gerçekleştirdiğinizi biliyoruz. Biraz da mağazanıza gelen kişileri nasıl ağırladığınızdan bahsedebilir misiniz?

Bang & Olufsen’in hem televizyon hem de ses sistemleri ürünleri barındırması ve tasarımlarıyla ön plana çıkıyor olması sebebiyle mağazamıza gelenlerin en iyi deneyimi yaşayabilmeleri için dekorasyonuyla ön plana çıkan bir yaşam alanı hissi yaratıyoruz. Soğuk ve standart mağazacılık anlayışından ziyade duyularınızı harekete geçiren ve pozitif enerjisi olan bir yaşam alanı Bang & Olufsen mağazasının felsefesini oluşturuyor. Kaliteli ve ince zevkli tanımlamalarıyla bütünleşen Bang & Olufsen, mağazalarında da aynı hisleri uyandırmak için özel tasarımlara sahip.

 

“BANG & OLUFSEN üRüN, TEKNOLOJİ VE TASARIM KONUSUNDA MüKEMMEL KOMBİNASYONU HEDEFLİYOR”

Bang&Olufsen ürünleri ses ve görüntü konusunda sağladığı eşsiz teknolojinin yanı sıra tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Markanın tasarıma verdiği önemin altını çizmek istersek neler söylersiniz?

Bang & Olufsen ürün, teknoloji ve tasarım konusunda mükemmel kombinasyonu hedefliyor. Bang & Olufsen, ayrıca fütüristtik tasarımlarıyla stil, performans, duru ses ve görüntü kalitesinin birleşimini amaçlıyor. Bang & Olufsen tasarımlarına tamamıyla ürünlerin mühendislik ihtiyaçları doğrultusunda yön veriliyor.

 

Nişantaşı mağazanızda Bang&Olufsen tutkunlarını ağırlıyorsunuz. Peki, Nişantaşı’nda yer alan mağazanızın yanı sıra yeni bir Bang& Olufsen mağazası açmayı düşünüyor musunuz?

Evet, çok yakın bir zamanda Ankara’da yeni bir mağazamız açılacak.