Sevil Pekmezci: Sağlık Turizmi Alanında Başarılı Projeler Yürüttü, Avrupa ve Amerika'dan Çok Sayıda Talep Aldı

Sevil Pekmezci: Sağlık Turizmi Alanında Başarılı Projeler Yürüttü, Avrupa ve Amerika'dan Çok Sayıda Talep Aldı Sevil Pekmezci: Sağlık Turizmi Alanında Başarılı Projeler Yürüttü, Avrupa ve Amerika'dan Çok Sayıda Talep Aldı

Danışanlarının ihtiyacını her zaman en öne koyan ve birçok konuda danışanlarına yardımcı olan Sevil Smile Studio Kliniği Kurucusu ünlü Diş Hekimi Sevil Pekmezci, 2021 yılı içerisinde hizmet verdiği branşları genişleterek ve personel sayısını arttırarak kliniğine yatırımlar yapmaya devam etti. Antalya ve Didim’den sonra İstanbul’da üçüncü kliniğini açmaya hazırlanan ve tüm dünyaya hizmet veren bir klinik olmayı hedefleyen Sevil Pekmezci, yıl içerisinde birçok farklı ödüle layık görülerek başarısını kanıtlamaya devam etti. Görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirip sektöründe fark yaratan Sevil Pekmezci, 2021’e büyük değer katan kişilerden biri oldu.  

Danışanlarıyla arasında mesafe olmadan güven üzerine kurulu bir hizmet sunan Sevil Smile Studio Kliniği’nin Kurucusu başarılı Diş Hekimi Sevil Pekmezci, insanları gülümsetebilmek için 2021’de de hizmetlerini sunmaya tüm hızıyla devam etti. Sene içerisinde hizmet verdiği branşları genişleterek personel sayısını arttıran ve diş hekimliği alanındaki başarısıyla tanınan Kozmetik Diş Hekimi Sevil Pekmezci, yakın zamanda İstanbul’da üçüncü kliniğini açmaya hazırlanarak yeni yatırımlarda bulunmaya devam ediyor. Sağlık turizmi alanında da başarılı projeler yürüten ve bu konuda Avrupa ve Amerika'dan çok sayıda talep aldıklarını söyleyen ünlü diş hekimi ilerleyen dönemde sağlık ağını yeni ülkelerde büyütmeyi ve tüm dünyaya hizmet veren bir klinik olmayı hedefliyor. Sosyal sorumluluk projelerinde de faaliyet gösteren Sevil Pekmezci, başta çocuklar olmak üzere maddi imkânı olmayan çocukların ameliyatlarını yaparak pek çok kişiye umut oluyor ve gülümsemelerini sağlıyor.

2021’DE BİRÇOK ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
2010 yılında kurduğu Sevil Smile Studio kliniği ile danışanlarının ihtiyacını her zaman öne koyan ve birçok konuda danışanlarına yardımcı olan Sevil Pekmezci, 2021’de aldığı ödüllere yenilerini de ekleyerek başarılarının karşılığını aldı. Danışanlarını çok iyi anladığı için başarılı olduğunu her fırsatta belirten Sevil Pekmezci, Golden Palm Awards ödül töreni gecesinde “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülüne layık görülerek görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmenin gururunu yaşadı. Yüksek hasta memnuniyeti ve yaptığı yatırımlarla kliniğini büyütmenin yanı sıra dudak ve damak hastalarına yardım amaçlı bir platform kurarak sayısız insanı hayal ettiği gülüşe kavuşturan Sevil Pekmezci, Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri’nde “Yılın En İyi Girişimci Kadını” ödülüyle onurlandırılarak alanındaki başarısını bir kere daha ispatladı. Ünlü Diş Hekimi Sevil Pekmezci, 2021 yılında gerek kliniğine yaptığı yatırımlar gerek aldığı ödüllerle seneye değer katan en başarılı iş insanlarından birisi oldu. 

Sevil Pekmezci