Kendimize Uygulamadığımız Hiçbir İşlemi Danışanlarımıza Önermiyoruz’

Kendimize Uygulamadığımız Hiçbir İşlemi Danışanlarımıza Önermiyoruz’ Kendimize Uygulamadığımız Hiçbir İşlemi Danışanlarımıza Önermiyoruz’

Minalya Güzellik Gurusu Kurucuları Demet Karadeniz ve Melis Anık, yakın zamanda açtıkları Nişantaşı şubeleri Klass’a anlattı.  

Minalya Güzellik Gurusu olarak Anadolu Yakası’nda danışanlarına kaliteli bir güzellik hizmeti sunan Demet Karadeniz ve Melis Anık, ikinci şubelerinin açılışını Nişantaşı’nda gerçekleştirdi. Personellerini tüm işlemleri profesyonellikle yapabilecek şekilde eğiten Demet Karadeniz ve Melis Anık, danışanlarına bütünsel bir hizmet sunuyor. Tek seferde 20.000 mekik etkisi yaratan emslim ile de alanında fark yaratan Minalya Güzellik Gurusu, kısa sürede Nişantaşı’nın gözde güzellik merkezlerinden birisi haline geldi. Minalya Güzellik Gurusu Kurucuları Demet Karadeniz ve Melis Anık ile yeni merkezlerini tüm detaylarıyla Klass okurları için konuştuk.

Demet Hanım, Minalya Güzellik Gurusu olarak ikinci şubenizi Nişantaşı’nda açtınız. İkinci şubenizi açma sürecinden de bahsedebilir misiniz?
Biz Minalya Güzellik Gurusu olarak öncelikle Anadolu Yakası şubesini açtık. Gelen tepkiler ve danışanlarımızın memnuniyeti sonucunda Avrupa Yakası’nda da bir şube açarak danışanlarımızla buluşmak istedik. Nişantaşı güzellik sektörünün ana merkezi. Avrupa Yakası’ndaki danışanlarımızın daha rahat ulaşabilecekleri bir lokasyonda. Eylül ayında faaliyete geçtik. Onun öncesinde uzun bir süre yeni merkezimizde her şeyin kusursuz olması için hazırlık yaptık. Hem dekorasyon konusunda hem de içerideki personelin eğitimi konusunda 6 ay süren bir çalışmamız oldu. Burada yaptığımız kalıcı makyaj işlemlerini standart makyaj işlemi gibi görmüyoruz. Tüm personelimizi kalıcı makyaj işlemlerini doğala en yakın şekilde yapmaları için eğitiyoruz. Kullandığımız cihazlar hem son teknoloji hem de profesyonel bir şekilde kullanılması gereken cihazlar.  Bütün personellerimiz bu konuda da detaylıca eğitiliyor.

Danışanlarınıza ne gibi hizmetler sunuyorsunuz?
MELİS ANIK: Merkezimizde lazer epilasyon, kalıcı makyaj, cilt bakımı, zayıflama, selülit ve çatlak tedavisi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Powershape cihazımızla ilk seansta 3-5 cm arası bir incelme olabiliyor. Baylara yönelik tek seansta 20.000 mekik sonucunu veren emslim cihazımız var. Spor yapmaya vakti olmayan herkesin 30 dakika gibi kısa bir sürede çok iyi sonuçlar alabileceği bir uygulama. Hem kas kütlesini artıran hem de yağları kıran iki farklı sistem ile çalışıyoruz. Bu cihazları kombinasyonlu olarak da kullanıyoruz. Cihazları bu şekilde kullandığımızda hem yağ kütlelerini parçalayıp vücuttan atılmalarını sağlıyoruz hem de kas kütlesini artırmak için emslim cihazından destek alıyoruz. Merkezimizde tırnak ile ilgili işlemleri de başarıyla gerçekleştiriyoruz. Kendimize uygulamadığımız hiçbir işlemi danışanlarımıza önermiyoruz.

Sizi diğer merkezlerden ayıran özellikleriniz nelerdir?
DEMET KARADENİZ: Miss Earth Turkey’de Filipinler’de ülkemizi temsil ettim, güzeliğe merakım o zamanlardan geliyor aslında ve çok titizleniyorum. Danışanlarımız buraya geldikleri zaman onlara en uygun uygulamayı öneriyoruz. Onlara uygun olmayan işlemleri kesinlikle yapmıyoruz. Ne yapılması gerekiyorsa ne eksik ne de fazla olacak şekilde yapıyoruz. Öncelikle danışanımızı analiz ediyoruz. Danışanlarımız bazen sosyal medya hesaplarımızda herhangi bir işlemi görüp yaptırmak istediklerini söylüyorlar. Eğer o işleme ihtiyaçları yoksa onu yapmıyoruz. Hiç işlem yapmadan bile gönderdiğimiz danışanlarımız oluyor.

Minalya Güzellik Gurusu olarak gelecek hedefleriniz nelerdir?
MELİS ANIK: Güzellik ve kozmetik sektörü genel anlamda ne yazık ki insanları yanıltmaya açık bir sektör. Biz aslında bu sektörün içerisinde doğru stratejiyle büyüyebileceğimize, hizmet ağımızı genişletebileceğimize inanıyoruz. İnsanları yanıltmadan, onlara doğru bilgi vererek ilerlemek istiyoruz. Türkiye çapında büyümeyi ve farklı illerde yeni şubeler açmayı hedefliyoruz.

INSTAGRAM: minalyagüzellikgurusu

Demet Karadeniz, Melis Anık