Emine Çam: Avrupa’da Başarılı Türk Kadını Modelini En İyi Şekilde Temsil Ediyor

Emine Çam: Avrupa’da Başarılı Türk Kadını Modelini En İyi Şekilde Temsil Ediyor Emine Çam: Avrupa’da Başarılı Türk Kadını Modelini En İyi Şekilde Temsil Ediyor

Almanya’da Medicare Mühlheim ve İzmir’de Beautycare ismini verdiği klinikleriyle güzellik ve medikal estetik alanında tanınan bir isim haline gelen başarılı İş Kadını Emine Çam, İstanbul’da vermiş olduğu sağlık turizmi hizmetiyle yılın Pırlanta Kadınları arasındaki yerini aldı.  

2010 yılında Almanya’da Medicare’i kurarak Avrupa’nın en büyük ve teknolojik polikliniğini açan başarılı İş Kadını Emine Çam, İzmir’deki güzellik merkezinde de gerçekleştirdiği uygulamalarıyla alanında çok tercih ediliyor. Güzellik, dolgu, botoks, Fransız askısı, lazer epilasyon ve medikal estetik operasyonlarını Almanya’da uygulayarak Avrupalıların bir numarası olan Emine Çam, İzmir’deki güzellik merkeziyle de Ege’nin gözdesi oldu. İstanbul’da sağlık turizmiyle vermiş olduğu saç ekimi, diş estetiği, karın-göğüs gerdirmeye kadar bütün estetik ameliyatlarını hizmete sunan Emine Çam, binlerce yerli ve yabancı hastasını ağırlıyor. Defalarca kez Medicare Mühlheim markasıyla ‘Yılın uluslararası estetik, sağlık ve güzellik merkezi’ ödüllerini kazanarak başarısını gözler önüne seren ve taçlandıran Emine Çam, Almanya’da ve Türkiye’de isminden övgüyle söz ettirmeye devam ediyor.
NEDEN SEÇTİK:
Almanya’da güzellik ve medikal estetik uygulamalarını titizlikle gerçekleştirirken başarılı Türk Kadını modelini de en iyi şekilde temsil ediyor. İzmir’deki güzellik merkezinin yanı sıra İstanbul’da nitelikli bir sağlık turizmi hizmeti de sunarak alanında öne çıkıyor.
 

Emine Çam

Emine Çam: Avrupa’da Başarılı Türk Kadını Modelini En İyi Şekilde Temsil Ediyor Emine Çam