Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor

Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor

ZUKU Bags markası ile her geçen gün moda dünyasında ismini duyuran ve farklı tarzlara sahip olan kişilerin de rahatlıkla bulabileceği tasarımlar yaratan başarılı girişimci Züleyha Korbulak, kadınları iş hayatında destekleyerek ve hayallerinin gerçekleşmesine katkı sunarak anlamlı projelerde yer alıyor.  

Kadın girişimcilere ilham olmak için yarattığı markası ZUKU Bags ile her tasarım parçasında usta Türk deri işçiliğini ön plana çıkararak büyük alkış toplayan başarılı İş Kadını Züleyha Korbulak, her geçen gün markasını köklendirerek ve kısa zamanda yurt içinde ve yurt dışında ivme yakalayarak tasarımları ile adından övgüyle söz ettiriyor. Tüm tasarım süreçlerini birebir kendisi yöneterek moda severlerden iltifatlar alan Züleyha Korbulak, Türk işçiliğinin özel yanlarına da tasarımlarda yer vererek beğeni topluyor. Sık sık seyahat ederek gittiği yerlerin lokal yapılarından ve doğanın farklı renk yansımalarından etkilendiğini dile getiren başarılı iş kadını, Zuku Bags markasıyla farklı tarzlara sahip olan kişilere her zaman rahatlıkla stillerine göre bir tasarım bulacağının da garantisini vererek moda dünyasında bir adım öne çıkıyor. Girişimcilik ruhuyla kurduğu markasıyla hayal etmek felsefesini benimseyerek tasarımlarını farklılaştıran ve moda dünyasında hızlı bir yükseliş yaşayan Züleyha Korbulak, birçok sosyal sorumluluk projesine öncü olarak ve aktif bir şekilde yer alarak da örnek bir davranış modeli sergiliyor.

Brandroof ile Girişimci Kadınları Buluşturdu
Yıllardır sosyal sorumluluk projelerine verdiği anlamlı desteklerle sosyal yaşam dünyasında iyice tanınan bir kişi haline gelen Züleyha Korbulak, her bir koleksiyonunun ana hikayesinde kadınlara ilham vermek, onları hayata karşı cesaretlendirmek amacında hareket ederek kadınların hayatlarında fark yaratıyor. Kadın girişimcilerle beraber çok özel projeler gerçekleştiren Züleyha Korbulak, yakın zamanda kurucularından olduğu Brandroof ile Adana’da hem çeşitli illerden pek çok girişimci firmayı, hem de Adanalı girişimci kadınların markalarını yılbaşı alışveriş şenliğinde buluşturdu. Son birkaç yılın Adana’nın en büyük etkinliği olan yılbaşı alışveriş şenliğine imzasını atan Züleyha Korbulak, bu etkinlik ile kadın girişimcilere fırsatlar sunarak yeni iş birliklerine de vesile oldu. Bir insanın bile hayatına dokunmanın çok önemli ve değerli olduğuna inanarak yer aldığı proje ve derneklerde yürüttüğü faaliyetlerin sürdürülebilir olmasına büyük önem veren Züleyha Korbulak, kişilerin hayallerinin gerçekleşmesinde aktif bir rol oynuyor.

NEDEN SEÇTİK:
Büyük ivme yakaladığı markası ZUKU Bags ile fark yaratan tasarımları moda severlere sunuyor. Adana’da gerçekleşen en büyük yılbaşı alışveriş şenliğine imzasını atarak çeşitli illerden ve Adanalı girişimci kadınları bir araya getirerek büyük fırsatlar sundu ve iş hayatında destekledi.
 

Züleyha Korbulak

Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor Züleyha Korbulak
Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor Züleyha Korbulak
Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor Züleyha Korbulak
Züleyha Korbulak: Moda Dünyasında Hızla Yükselirken Kadın Girişimcilere De Destek Oluyor Züleyha Korbulak