Zarafeti ve Asil Duruşuyla Şıklığını Gözler Önüne Seriyor

Zarafeti ve Asil Duruşuyla Şıklığını Gözler Önüne Seriyor Zarafeti ve Asil Duruşuyla Şıklığını Gözler Önüne Seriyor

Kurucusu olduğu İstanbul Modern ile sanat dünyasında adını ve Türkiye’yi dünya arenasında tanıtan Oya Eczacıbaşı, yenilikçi ve vizyoner yapısıyla olduğu kadar özel yaşamı ve giyim tarzıyla da çok özel ve klass bir yere sahip. Her soruna anında çözüm sunan başarılı iş kadını kendine has sade şıklığı ve mütevaziliğiyle de örnek bir isim.    

Türkiye’nin ilk çağdaş sanat müzesi İstanbul Modern’in kurucusu Oya Eczacıbaşı, aslında sadece 2020 yılında değil sanatseverler için tüm zamanların en önemli isimlerinden. Geçtiğimiz yıllarda dünyanın önde gelen medya kuruluşlarından biri tarafından “Dünyanın en etkili 125 kadını” listesinde kendine yer bulan ve Türkiye’ye gurur yaşatan Eczacıbaşı, kadınların sanat dünyasında daha çok adını duyurması için de çalışmalar yapıyor.

Bülent Eczacıbaşı'nın zarif ve güzel eşi Oya Eczacıbaşı, az sayıda katıldığı davetlerde ve sanatsal ortamlar ve konserde zaman zaman sade giyim tarzının dışına çıkarak göz alıcı bir kıyafetle objektiflere yansıyabiliyor. Her giydiği kıyafeti kendine yakıştırmasını bilen ve muhteşem taşıyan Oya Eczacıbaşı, zarafeti ve asil duruşuyla şıklığını gözler önüne seriyor. Kendine has sitiliyle göz dolduran Eczacıbaşı, iş ve sosyal yaşam dünyasında her zaman çok özel ve klass bir yere sahip.

 

Oya Eczacıbaşı