Zafer Alkaya: Konuklarına Cornelıa Ayrıcalığını Kusursuz Bir Şekilde Yaşatıyor

Zafer Alkaya: Konuklarına Cornelıa      Ayrıcalığını Kusursuz Bir Şekilde Yaşatıyor Zafer Alkaya: Konuklarına Cornelıa Ayrıcalığını Kusursuz Bir Şekilde Yaşatıyor

Sağlıklı tatil konsepti, manzaralı odaları, uluslararası mutfağı ve renkli şovlarıyla misafirlerine her yıl yeni hizmetlerle sürprizler yapan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, her sene olduğu gibi bu sene de yeni ülkelerden gelen misafirleriyle rekor kırarak turizm sektöründe globalleşmeye devam etmeyi hedefliyor.  

Türkiye’de turizmin başkenti olarak nitelendirilen Antalya’nın Belek bölgesinde bulunduğu için tatil severlerin gözdesi olan ve misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, sağlıklı tatil konsepti, manzaralı odaları, uluslararası mutfağı ve renkli şovlarıyla konuklarına Cornelia ayrıcalığını eksiksiz bir şekilde yaşatmaya devam ediyor. Sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine her daim yenilerini ekleyerek misafirlerinin memnuniyet oranını katlamaya devam eden Zafer Alkaya, alternatif tıp tedavisi olan Ayurveda ile vücuttaki yenilenmenin simgesi Detoks & Anti Aging uygulamalarını Cornelia Diamond Golf Resort & SPA bünyesine ekleyerek hizmet yelpazesini genişletti. ‘Crassula Health’ merkezinin faaliyetlerindeki hizmet politikasıyla misafirlerinin büyük rağbet görmesini sağlayan başarılı iş insanı, Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’nın kalite segment grafiğini daha da yukarılara çektiğini bir kez daha kanıtladı. Onlarca ülkeden ağırladığı misafirlerinin yanı sıra yeni ülkelerden de misafir ağılayarak her yıl bu konuda rekor kıran Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya, gün geçtikçe globalde de adından daha çok bahsettiriyor.

Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi ile
Dünya Çapında Gerçekleşen Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyor

Turizm sektöründeki büyük yatırımlarıyla Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan Cornelia Grubu’nda önemli görevler üstlenen Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya, Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde dünya çapında gerçekleşen organizasyonları en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Teknik donanıma sahip geniş görüş açılı salonları ve üç tarafında on bin kişi kapasiteli etkinlik alanı ile kongre haricinde fuar, workshop ve lansman gibi organizasyonlara Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde ev sahipliği yapan Zafer Alkaya, her türlü etkinliği kusursuz bir ortamda gerçekleştirme imkânı tanıyor. Kış döneminde birbirinden farklı organizasyonlara Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde ev sahipliği yaptıklarını belirleterek bahar ve yaz dönemi için de planlama ve programlamaların devam ettiğini dile getiren Zafer Alkaya, sürpriz etkinliklere de imza atacaklarının müjdesini verdi.
 

Zafer Alkaya

Zafer Alkaya: Konuklarına Cornelıa      Ayrıcalığını Kusursuz Bir Şekilde Yaşatıyor Zafer Alkaya
Zafer Alkaya: Konuklarına Cornelıa      Ayrıcalığını Kusursuz Bir Şekilde Yaşatıyor Zafer Alkaya