Zafer Alkaya: Cornelia Ayrıcalığını Her Alanda Yaşattı

Zafer Alkaya: Cornelia Ayrıcalığını Her Alanda Yaşattı Zafer Alkaya: Cornelia Ayrıcalığını Her Alanda Yaşattı

Cornelia Diamond Golf Resort& SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya, turizm sektörüne yaptığı katkılar ile 2021 yılının en başarılı iş insanları arasına girdi. Aynı zamanda Cornelia Grubu bünyesinde bulunan Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi ile uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapan Zafer Alkaya, turizm sezonunda da dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine Cornelia ayrıcalığı ile kaliteli hizmetin verilmesini sağladı.  

Cornelia Diamond Golf Resort& SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya, pandemi dönemi sonrasında turizm sezonunun açılmasıyla birlikte otellerinde tüm hazırlıkları kusursuz bir şekilde yaparak yeni sezona büyük hedeflerle giriş yapmıştı. Misafir memnuniyeti açısından çok başarılı bir sezon geçiren ve pandemi ile ilgili tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren Cornelia Diamond’ın bu başarısında kuşkusuz Zafer Alkaya’nın büyük bir payı var. Vizyoner projeleri ve misafirlerin kendilerini özel hissetmesine verdiği önemle bilinen Zafer Alkaya, 2021 yazında hem kendisi hem de Cornelia Grubu adına başarılarla dolu bir dönem geçirdi. Her zaman olduğu gibi bu yıl da Tailor Made Luxury anlayışıyla hizmet veren Cornelia Diamond Golf Resort& SPA; sağlıklı tatil konsepti, manzaralı odaları, uluslararası mutfağı ve renkli şovlarıyla konuklara Cornelia ayrıcalığını eksiksiz bir şekilde yaşattı.

DİPLOMASİ DÜNYASINI ANTALYA’DA AĞIRLADI
Turizm sektöründeki büyük yatırımlarıyla Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan, çağdaş yapılanmayı ve kurumsallaşmanın getirdiği değişimleri ve yenilikleri daima destekleyen Cornelia Grubu’nda önemli bir görev üstlenen Zafer Alkaya, 2021 yılında ekibi ile Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde dünyanın dört bir yanından gelen misafirleri ağırladı. T.C. Cumhurbaşkanlığı ve T.C. Dişişleri Bakanlığı’nın organizasyonu olan “Diplomasi Forumu”nda, dünyanın her yerinden pek çok cumhurbaşkanı, başbakan, dışişleri bakanı ve büyükelçi düzeyinde insanlara ev sahipliği yapan Zafer Alkaya, Türkiye’ye ve Antalya’ya uluslararası kalitede bir kongre merkezi kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadı. Gelecek yılda da dünya çapında organizasyonları Türkiye’de turizmin başkenti olarak adlandırılan Antalya’ya getirmeyi ve bunları Nest Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde gerçekleştirmeyi hedefleyen Zafer Alkaya bu projeleri ve çalışmalarıyla 2021’de sektörüne en çok değer katan iş insanlarından birisi oldu.


 

Zafer Alkaya