Yeniliğe Açık Ama Geleneksel Tarzıyla Farkını Ortaya Koyuyur

Yeniliğe Açık Ama Geleneksel Tarzıyla Farkını Ortaya Koyuyur Yeniliğe Açık Ama Geleneksel Tarzıyla Farkını Ortaya Koyuyur

Yeniliklere açık ama geleneksel bir tarza sahip olan sosyal yaşam dünyasının gözde isimlerinden Sanem Kardıçalı Tezman, kendi markasıyla, zarafetiyle ve şıklığıyla girdiği her ortamda katıldığı her davette göz alıyor. Daima üzerine yakıştırdığı parçaları başarıyla seçip taşımayı bilen klass bir isim olan Sanem Tezman çok beğenilen bir tarza sahip.    

Sosyal yaşam dünyasının stil sahibi, klass genç kuşak isimlerinden biri de Sanem Kardıçalı Tezman. Çok sade ve asil bir tarza sahip olan Sanem Hanım girdiği her ortamda katıldığı her davette tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Hiçbir zaman üzerinde abartılı ve fazla bir parçaya rastlayamayacağınız Sanem Tezman, giydiği kıyafetleri kendine has sade stili ile kombinliyor. Çok beğenilen bir tarza sahip olan Tezman, mütevaziliği, zarafeti ve asaletiyle de her zaman takdir topluyor. Kate Moss, Coco Chanel ve Marilyn Monroe gibi isimler stillerini çok beğendiği moda ikonları olan Sanem Kardıçalı Tezman kendi markasıyla da her daim ses getiren isimlerden oldu.

Stil sahibi olarak farklı kıyafet ve aksesuarları birlikte kullanıp bütünlük oluşturmayı başarıyla gerçekleştiren Sanem Tezman, şıklığın ise duruş ve zarafette olduğunu vurgulayan bir isim. Kendine güvenen, vücut tipine göre giyinen ve abartıya kaçmayan her zaman zarif ve şık olmayı başaran Sanem Kardıçalı Tezman örnek alınan klass bir isim.

 

Sanem Kardıçalı Tezman