Yaz Günlerinin Trendi Renkli Eyelinerlar Olacak’

Yaz Günlerinin Trendi Renkli Eyelinerlar Olacak’ Yaz Günlerinin Trendi Renkli Eyelinerlar Olacak’

Zübeyde Kaycı Make Up Nail Studio Kurucusu Zübeyde Kaycı, alanında kendisini farklı kılan özelliklerini Klass’a anlattı.  

Zübeyde Kaycı Make Up Nail Studio bünyesinde kalıcı oje, protez tırnak, medikal manikür ve pedikür, mikroblading, kirpik liftingi ve dudak pigmentasyonu uygulamalarını gerçekleştiren Zübeyde Kaycı, yaptığı uygulamalarla danışanlarını doğal yollarla güzel bir görünüme kavuşturuyor. Özellikle yaz mevsiminin ve düğün sezonunun yaklaşmasıyla stüdyosunda daha çok danışan ağırlamaya başlayan Zübeyde Kaycı, yaz mevsiminde daha fresh makyajların moda olacağını söylüyor. Zübeyde Kaycı Make Up Studio Kurucusu Zübeyde Kaycı ile gerçekleştirdiği yaz günlerinin trendlerini Klass okurları için konuştuk.

Zübeyde Hanım, sizi makyaj konusundaki uzmanlığınız ile tanıdık. Salonunuzdaki bunun yanı sıra birçok güzellik ve bakım uygulamasını da gerçekleştiriyorsunuz. Bu uygulamalardan da bahsedebilir misiniz?
Salonumuzda makyaj dışında manikür ve pedikür, kalıcı oje, protez tırnak, medikal manikür ve pedikür hizmetleri de sunuyoruz. Ayriyeten mikroblading, kirpik liftingi ve dudak pigmentasyonu uygulamalarımızı da başarıyla uyguluyoruz. Herkes ipek kirpik kullanamıyor. Bazen de ipek kirpik bazı kişilerde abartı durabiliyor. Onlara alternatif olarak kirpik liftingini kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem doğal hem de daha güzel oluyor. Kirpiğin uzamasını ve daha hacimli durmasını sağlıyor. Takma kirpiklerin verdiği ağırlığı yaşatmadan rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte bu yaz makyaj modasının nasıl olmasını bekliyorsunuz?
Yazın daha fresh uygulamalar ön planda. Tabii ki bu konuda moda da çok önemli ama kişinin kendisini iyi hissetmesi de gerekir. Bir de kişinin tarzı söz konusu. Tercih ettiği kıyafet ve aksesuar, katılacağı davet gibi detaylar yapacağımız işlemde belirleyici rol oynuyor. Bu açından bakıldığında kişiye özel bir hizmet sunuyoruz. Bu yazın trendi modaya da uygun şekilde renkli eyelinerların olacak.

Yaz mevsiminde düğünlerin sayısı da artıyor? Sizin düğün makyajı konusundaki önerileriniz nelerdir?
Düğün günü çok anlamlı ve özel bir gün. Gelinlik giydiğiniz zaman da çok farklı bir enerjiye bürünüyorsunuz. Kim giyerse giysin inanılmaz yakışıyor. Yıllarca o gün çekilen fotoğraflara bakılacağı için ben doğal gelin makyajlarını tercih ediyorum. Çünkü hiçbir zaman modası geçmeyecek. Bir 10 yıl sonra bile fotoğrafınıza baktığınız zaman bir boya küpüne girip çıkmış gibi hissetmemek için şeftali ve pembe tonların olduğu fresh makyajların en doğru tercih olduğunu düşünüyorum.

Yaptığınız uygulamalarda sizi farklı kılan özellikleriniz nelerdir?
Biz daha çok hem müşterinin isteğine göre hizmet sunuyoruz. Bir de doğallıktan yana olduğumuz için abartı olmadan güzel ve kaliteli iş çıkarmaya çalışıyoruz. Buraya gelen insanların hepsine aynı makyajı yapmak yerine hepsine farklı özel uygulamalar yapıyoruz. Ufak dokunuşlarla güzelliğini ön plana çıkartıp hem de kendisini iyi hissetmesini sağlıyoruz.
 

İnstagram: zubeydekaycii 

Zübeyde Kaycı