Yağmur Kalyoncu : Bali’de Kendi İç Dünyasına Eşsiz Bir Yolculuk Gerçekleştirdi

Yağmur Kalyoncu :  Bali’de  Kendi İç Dünyasına Eşsiz Bir Yolculuk Gerçekleştirdi Yağmur Kalyoncu : Bali’de Kendi İç Dünyasına Eşsiz Bir Yolculuk Gerçekleştirdi

Son dönemlerde oldukça popüler olan ve wellness yaşam kamplarında sunulan sağlıklı yaşam programlarıyla sıklıkla tercih edilen Bali, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden başarılı iş kadını Yağmur Kalyoncu’nun da tatil için tercih ettiği destinasyonlardan oldu. Tropikal iklimleri sevdiğini belirten başarılı iş kadını, vadedildiği kadar güzel, ilham verici ve doyurucu olan Bali’de keyif dolu bir tatil geçirerek kendi iç dünyasına eşsiz bir yolculuk gerçekleştirdi.  

Türkiye’nin en büyük medya gruplarında yöneticilik yapan, Demirören Medya Grubu bünyesindeki tüm mecraların proje direktörü olarak kariyer hayatına başarı ile devam eden, özellikle meme sağlığı, rahim ağzı kanseri gibi kadın kanserlerinin farkındalığı konusunda yurt içinde ve yurt dışında yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile fark yaratan Yağmur Kalyoncu, yoğun iş temposuna Bali’de gerçekleştirdiği keyif dolu tatille ara verdi. Zengin tarihiyle, geleneksel danslarıyla, büyüleyici gösterileriyle, maceracı ruhları besleyen ve tanrı adası olarak bilinen Bali’yi keşfetmenin kendi iç dünyasına yolculuk yapmak için muhteşem bir tercih olduğunu belirten Kalyoncu, iç sesini dinlemek isteyen, meditasyon, yoga, sağlık, güzellik konularına ilgi duyan ve bu amaçla tatilini gerçekleştirmek isteyenlere Bali’nin muazzam bir destinasyon olduğu vurgusunu yaptı. Endonezya’da 17 binden fazla ada olduğunu ancak turizm açısından en parlak olanın Bali olduğunu belirten başarılı iş kadını, tropikal iklimleri sevdiğini söyleyerek Bali’nin küçük yeşil bir cennet olduğunu belirtiyor. Kişinin kendisini yenilemesini ve motivasyonunu yükseltmesini amaçlayan wellness yaşam kamplarının Bali’yi son dönemlerde oldukça trend ve popüler kıldığını dile getiren Kalyoncu, arınmaya ve motivasyona ihtiyaç duyma durumunda büyük bir keyifle bu destinasyonu tercih ettiğini söylüyor.

BALİ’DE EN ÖZEL ANLARINI TAKİPÇİLERİ İLE PAYLAŞTI
Uzak Doğu’nun kültürüne, dinlerine, ibadet şekillerine aynı zamanda mutfaklarına da ilgi duyan bu yüzden tatil programlarını bu merakları doğrultusunda gerçekleştiren Yağmur Kalyoncu, Bali’nin kendisine çok iyi geldiğini ve dinlenmiş hissettiğini sosyal medya paylaşımlarıyla da göstererek bu özel anlarını takipçileri ile paylaştı. Bali mutfağının karbonhidrat yoğunluklu olduğunu ve pirinç ağırlıklı beslendiklerini belirten iş kadını, şükür üzerine kurulu beslenme şekillerinden etkilenmiş gözükürken farklı lezzetleri deneyimleyerek keyif dolu anlar yaşadı. Çeşit çeşit noodle ve muhteşem balık ürünlerini deneyimleyen ve güne her sabah ramen içerek başlayan Yağmur Kalyoncu, farklı mutfaklara ve kültürlere ilgisi olan herkese deneyim için Bali’yi öneriyor. Fotoğrafların her ne kadar romantik gözüktüğünü söylese de aslında tam bir macera tutkunu olduğunu belirten iş kadını, Bali’nin nihayetinde tropikal bir iklim olduğunu bu yüzden vahşi hayatın çokça kendini hissettirdiğini söyleyerek kendisinin de vahşi doğaya ve hayvanlara ilgisi olduğunu özellikle yılanları çok sevdiğini söyledi. Bali’de yılanlarla çektirdiği fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşan Kalyoncu, insanlara ve yalanlarına sarılmaktansa yılanlara sarılmayı tercih ettiğini de minik bir not olarak fotoğraf karelerinin altına düştü.