Volkan Arıcı: Kliniğine Yatırımlar Yaparak Dijital Cihazlarla Donattı

Volkan Arıcı: Kliniğine Yatırımlar Yaparak Dijital Cihazlarla Donattı Volkan Arıcı: Kliniğine Yatırımlar Yaparak Dijital Cihazlarla Donattı

Yıllardır edindiği tecrübeyle hastalarının isteklerini karşılayan ve kliniğinden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlayan Ünlü Diş Hekimi Oral İmplantoloji Uzmanı ve Dentaria Clinic Kurucusu Dr. Volkan Arıcı, eşi estetik diş hekimi Dr. Müjde Akça Arıcı ile birlikte hizmet verdiği kliniğine 2021 yılında büyük yatırımlar yaparak güncel dijital cihazlarla estetik ve içten gülen yüzler için hizmetlerini sürdürmeye devam etti. Sene içinde kongrelere konuşmacı konumunda katılarak tecrübelerini yüzlerce meslektaşıyla paylaşan Volkan Arıcı, alanındaki engin ve donanımlı bilgisiyle dikkat çekti.  

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl aynı üniversitenin Oral İmplantoloji Anabilim Dalı’nda doktora çalışmasına başlayan, modern teknolojiler ile kişiye özel diş hekimliği anlayışıyla implant ve çene cerrahisi konusunda hastalarına hizmet sunan Ünlü Diş Hekimi Oral İmplantoloji Uzmanı Dr. Volkan Arıcı, eşi estetik diş hekimi Dr. Müjde Akça Arıcı ile birlikte kurduğu Dentaria Clinic’te estetik ve içten gülen yüzler için teknolojik cihazlara entegre bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Akademik olarak yurtiçi ve yurtdışında kongre ve kurslarda ismi sıklıkla geçen bir konuşmacı olarak yer alan ve Türk Oral İmplantoloji Derneği ve ITI üyesi Volkan Arıcı, dünyada olan tüm yeni teknolojileri takip edip 2021 senesi içerisinde kliniğine büyük dijital yatırımlar yaparak ve kliniğini tamamen dijital hale getirerek operasyonlarını dijital cihazlarla gerçekleştiriyor. Gülüş tasarımı, ölçü alımı gibi uygulamaların tamamını en güncel cihazlarla yapan ünlü diş hekimi eşi Dr. Müjde Akça Arıcı ile hastalarının istediklerini karşılamak ve onların kliniklerinden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. Her zaman yeniliklere ayak uyduran ve hastalarını minimum sürede koltukta oturtmaya çalışan Volkan Arıcı, işinden en yüksek verimi alabilmek için gerekli tüm teknik ve yapısal alt yapısını sağladı. Tüm hastalarına kendi yakını gibi samimi ve içten yaklaşan ve 10 yıllık eğitim sürecinin ardından yaklaşık 10 bin implant uygulaması yapan ünlü diş hekimi çalışmalarına hız kesmeden devam ederek emin adımlarla yoluna devam ediyor.

BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ KATILDIĞI KONGRLERDE PAYLAŞIYOR
Hastalarına karşı oldukça şeffaf olarak doğru bilgilendirmelerle yönlendiren Volkan Arıcı, 2021 yılı içerisinde de online kongreler üzerinden meslektaşlarıyla buluşarak tecrübelerini aktardı. Daha çok implantoloji ve estetiğin bir arada buluştuğu konularda eğitimler veren Arıcı, Kasım ayında uzun süre sonra Antalya’da yüz yüze bir kongreye katılarak Türkiye’nin farklı yerlerinden katılım sağlayan 300 meslektaşıyla bir araya geldi. Pandemi öncesinde Türkiye’nin farklı bölgelerinde sunumlar yaparak bildiklerini anlatan, pandemi döneminde de katıldığı online kongrelerde hem konuşmacı hem de dinleyici konumunda yer alarak yeni şeyler öğrenmeye her zaman devam eden Volkan Arıcı, Antalya’da yüz yüze düzenlenen kongrede de 300 diş hekimine sunum yaparak engin tecrübelerini paylaştı. Her yıl başarılarının üstüne koyarak ilerleyen ve 2021 yılını verimli çalışmalarıyla geçiren başarılı Diş Hekimi Volkan Arıcı, paylaştığı tecrübe ve bilgiler, kliniğine yaptığı yatırımlar ve hastalarını mutlu eden hizmetleriyle 2021’e büyük değer kattı.

 

Volkan Arıcı