Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu

Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu

DC Exclusive’ın Kurucusu ve Saç Dedektifi Victoria Ishkhanova, 2022 yılında da yaptığı yenilikçi çalışmalarıyla ilklere imza attı. Adını tüm dünyaya duyurmayı başaran başarılı iş kadını, kişilerin saç sorunlarına sağlıklı ve kalıcı çözümler sunarak güzel sonuçlar elde ediyor.    

Saç biliminin modayla birleştiği yer olan HDC Exclusive'in kurucularından Victoria Ishkhanova, kişilerin saç sorunlarına sağlıklı çözümler sunarak mesleğini layığıyla yerine getiriyor. 'Saç Dedektifi' unvanıyla da bilenen, saç sağlığı, saç yoğunlaştırma, saç uzatma çözümleri ve medikal protez saç sistemlerini başarıyla uygulayarak saç değişimiyle beraber kişilerin hayatında da büyük değişimler yaratan Victoria Ishkhanova, kişinin saçı ne durumda ve hangi aşamada olursa olsun yaptığı işlemlerle sağlıklı ve doğal saçlar elde ediyor. Hem saç üreticisi hem de ihracatçısı olarak Türkiye’de imalat yapıp 30’dan fazla ülkeye de ihracat yaparak Türkiye ekonomisine büyük bir katkı sunan ünlü Saç Uzmanı Victoria Ishkhanova, dünyada saç uygulama teknolojilerinde imza attığı yenilikler sayesinde onlarca ödül kazanarak başarısını taçlandırıyor.

Saç Dedektifi Yurt Dışındaki Ülkelerde De Hizmet Verme Hazırlıklarına Başladı
Ünlü Saç Uzmanı Victoria Ishkhanova, Saç Dedektifi’nin ciddi bir ivme kazanarak saç konusunda tasarım, moda, sağlık ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üreten ve gittikçe büyüyen bir yapı olduğunu belirtiyor. Ishkhanova, “Dünya’da bu derece çözüm odaklı ve bilimsel yaklaşımı sergileyen başka bir yapı yok. Ciddi bir tecrübe ve alt yapımız var. Hem yurt dışından gelen son derece teknolojik ürünlerin uygulanması hem de kendimizin üretmiş ve geliştirmiş olduğumuz ürün ve uygulamaların danışanlarda bir memnuniyet yaratması bizi mutlu ediyor. Danışanlar tarafından büyük bir talep var. Sevilen bir şirket olmak ve bu nedenli rağbet görmek bizi onurlandırıyor. Güvenilir bir marka olmak kolay değil. Saç dedektifi saç konusunda danışma ve çözüm portalı gibi oldu. Her türlü bilgiyi ve saç konusundaki ihtiyaçları insanlar bize danışıyor. Ekibimizi sürekli büyütüyor ve yurt dışındaki eğitim programlarında eğitim aldırıyoruz ki daha çok müşteriye ulaşabilelim. Saç dedektifinin popülaritesi bu kadar yüksek olunca yurt dışında da büyük bir müşteri kitlesine ulaştık ve yeni partnerlik projelerimiz başlıyor. Bulgaristan, Romanya, Yunanistan ve birçok farklı ülkelerde görüşmelerimiz sürüyor. Saç Dedektifi yurt dışındaki ülkelerde de hizmet verme hazırlıklarını yapmaya başladı.” sözleriyle merak edilenleri ve gelecek projelerini dile getirerek yılın pırlanta kadınları arasındaki yerini aldı.NEDEN SEÇTİK:
HDC Exclusive'in kurucularından  Saç Dedektifi Victoria Ishkhanova, saç sorunlarına kalıcı çözümler sunarak profesyonel ekibi ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sergiliyor. Ayrıca yurt dışı girişimlerle de Türkiye’nin marka değerine katkıda bulunuyor.
 

Victoria İskhanova

Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu Victoria İskhanova
Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu Victoria İshkhanova-Gökhan Örmen
Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu Victoria İskhanova
Victoria İskhanova : Saç Dedektifi Olarak Saç Sorunlarına Sağlıklı Çözümler Sundu Victoria İskhanova