Victoria Ishkhanova : Saç Dedektifi Olarak 2021’de Zirveye Çıktı

Victoria Ishkhanova : Saç Dedektifi Olarak  2021’de Zirveye Çıktı Victoria Ishkhanova : Saç Dedektifi Olarak 2021’de Zirveye Çıktı

Saç sağlığı, saç yoğunlaştırma, saç uzatma çözümleri ve medikal protez saç sistemlerini başarıyla uygulayan HDC Exclusive’ın kurucuları Gökhan Örmen ve Victoria Ishkhanova, kişilerin saç sorunlarına sağlıklı çözümler sunarak mesleğini layığıyla yerine getiriyor. “Saç Dedektifi” olarak da tanınan Victoria Ishkhanova ise Saç Dedektifi projesiyle danışanlarının saçlarına zarar vermeden kurtarmanın yanında saçlara doğal destek de vererek güzel sonuçlar elde ediyor. Ünlü Saç Uzmanı 2021’de yaptığı yenilikçi çalışmalarla ilklere imza atarak dünyaya adını duyurmaya devam etti.  

Saç biliminin modayla birleştiği yer olan HDC Exclusive’ın kurucularından Victoria Ishkhanova, sektörünün pırlanta kadınlarından. Bünyesinde saç sağlığı, saç yoğunlaştırma, saç uzatma çözümleri ve medikal protez saç sistemlerini başarıyla uygulayan İshkhanova, 2021 yılında Fashion TV’nin ödül gecesinde “Yılın En İyi Saç Terapi ve Yoğunlaştırma Merkezi” ödülünü alarak sektöründe adından sıkça ve övgüyle söz ettirdi. “Saç Dedektifi” olarak da tanınan ünlü Saç Uzmanı Victoria Ishkhanova, hem saç üreticisi hem de ihracatçısı olarak Türkiye’de imalat yapıp 38 ülkeye de ihracat yaparak Türkiye ekonomisine can verdi.  Dünyadaki en teknolojik uygulamalardan CNC XT kaynak saçın mucidi olan Victoria İshkhanova, Saç Check-Up’ını da Türkiye’de ilk uygulayan uzman olarak kişilerin saç sorunlarına sağlıklı ve kalıcı çözümler sunuyor. Saç Dedektifi Victoria Ishkhanova, bu sene sadece Türkiye’de değil dünyada da saç uygulama teknolojilerinde yeniliğe imza atarak başarılarının üstüne koyarak ilerledi.
 

Victoria Ishkhanova