Tunç Berge: Bergedent Vadistanbul Kliniğini Hayata Geçirdi

Tunç Berge: Bergedent Vadistanbul Kliniğini Hayata Geçirdi Tunç Berge: Bergedent Vadistanbul Kliniğini Hayata Geçirdi

Bergedent Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Kliniği Sahibi Dt. Tunç Berge, 2021 yılında büyük bir yatırıma imza attı. Ünlü diş hekimi Vadistanbul lokasyonunda son teknoloji ile donatılmış, görkemli mimari tasarıma sahip yeni kliniği Bergedent Vadistanbul’u hizmete açtı.  

Diş hekimliğinde uzun yıllar yüksek teknolojiyle hizmet veren ve birçok alanda öncü hekimlerden birisi olan Bergedent Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Kliniği Sahibi Dt. Tunç Berge, mesleğinde sahip olduğu tecrübeyle bu zamana kadar sayısız hastaya sağlıklı gülüşler kazandırdı. Diş hekimliğinde aileden gelen ‘Berge’ soyadını 65. yılında gururla devam ettiren, 30 yıldır Ataköy’deki kliniğinde hizmet veren Tunç Berge, 2021 yılında uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni kliniği Bergedent Vadistanbul’un açılışını gerçekleştirdi. Berge soyadını hep daha ileri götürmek amacıyla 33 yıllık mesleki tecrübesini de katarak Türkiye’de ilklerin kliniğini gerçekleştirmek isteyen Tunç Berge, Vadistanbul lokasyonunda alışılagelmişin dışındaki görkemli mimarisi ve teknolojik özelliklere sahip olan yeni kliniğinin tüm detaylarını kusursuz bir şekilde planladı. Yeni kliniği için solunan havayı, havalandırma sistemine entegre ettiği özel bir ozon makinasından geçirerek tamamen dezenfekte edilmiş sağlıklı havayla olası virüs ve bakterileri ortamdan uzaklaştıran bir sistem tercih eden Berge, böylelikle hastalarının sağlığını da maksimum düzeyde korudu. İtalya’dan getirttiği üniteleri Türkiye’de ilk kez uygulayan Tunç Berge, tedavi sırasında kullandığı suyu WHE adı verilen bir sistemden geçirerek ve dezenfekte ederek hastalarına uyguluyor. Alt yapısının detaylandırılmasından elektrik sisteminden bilgi ve data aktarım sistemlerine kadar çok ince ayrıntılar üzerinde çalışarak dijital teknolojiyi her alanda kliniğinde uygulayan Tunç Berge yıllardır kullandığı ağız içi dijital tarayıcı sistemlerinin en gelişmişleriyle de kliniğini donattı. İmplant yapımında en yüksek teknoloji olarak adlandırılan 3D Dinamik Navigasyonla implant uygulamasında öncü hekimlerden biri olarak implantları, Navigasyon yöntemiyle uygulayan başarılı diş hekimi bu yöntemle hastalarına kesi yapmadan, dikişsiz, kanamasız ve ağrısız ve şişlik problemleri yaşatmadan implant yapıyor. Dijital cad cam uygulamaları sayesinde hastalarını en estetik dişlere çok kısa bir süre içerisinde kavuşturan Tunç Berge, teknolojinin en üst segment ürünlerini, lazer tedavisinden ozon terapiye kadar en özel tedavileri uyguladığı sıra dışı mimarisi, konforuyla, özel yetişmiş uzman takım arkadaşları ve konusunda çok tecrübeli hekim kadrosuyla Bergedent Vadistanbul kliniğinde hizmet veriyor.

“AVRUPA STANDARTLARINDA HİZMET SUNACAK”
Vadistanbul’da 650 metrekarelik, 2 katlı bir alana yayılan yeni kliniğini, Türkiye’de bulunan en ileri teknolojiyle donatan Dr. Tunç Berge, burada yer alan 11 tedavi ünitesinde Avrupa standartlarında bir hizmet sunmaya hazırlanıyor. Tomografi odası, analiz odası, fotoğraf odası ve hastaların konforu düşünülerek tasarlanan son derece şık bekleme alanıyla benzersiz bir merkezi hizmete açan Dr. Tunç Berge, mesleğinin 30’uncu yılında büyük bir yatırıma imza atarak 2021 yılına değer katan diş hekimlerinden birisi oldu

Tunç Berge