Suzan Yavaşca: Diş Hekimliği Alanında Önemli Yatırımlara İmzasını Attı

Suzan Yavaşca: Diş Hekimliği Alanında Önemli Yatırımlara İmzasını Attı Suzan Yavaşca: Diş Hekimliği Alanında Önemli Yatırımlara İmzasını Attı

“Estetik diş hekimliğinin kişiye sağladığı yararların en başında gülüş tasarımı gelmektedir” diyerek danışanlarını ideal gülüşe kavuşturan Ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, yeni bir klinik açarak çok önemli bir yatırıma imzasını attı. 2021’de tüm tedavi ve hizmetlerini mükemmel bir şekilde sunarak adından sıkça söz ettiren ve Dentcare Ağız ve Diş Sağlığı bünyesinde kendi branşında uzmanlaşmış başarılı hekımlerle hizmet veren Dt. Suzan Yavaşca, hastalarına dijital destekli ve üst düzey bir tedavi sunarak özgün ve fark yaratan çalışmalarıyla yıl içerisinde de tüm dikkatleri üzerine çekti. Dijital tarama ve ölçü cihazlarıyla danışanlarına dijital gülüş tasarımı uygulamaları yaparak daha sağlıklı ve ideal bir gülüşe kavuşturan Dt. Suzan Yavaşca, 2021 senesinde yeni kliniklerindeki başarısını katlayarak devam ettirdi.  

Gülüş tasarımları uygulamalarıyla danışanlarını ideal bir gülüşe kavuşturan, Nişantaşı’na yeni bir klinik açarak önemli bir yatırıma imza atan Ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, 2021’de yeni kliniğinde hastalarına daha da nitelikli bir tedavi sunmaya devam etti. Açtığı yeni kliniğini son teknoloji cihazlarla donatarak tüm tedavi ve hizmetler için çok özel bir hale getiren, Dentcare Ağız ve Diş Sağlığı bünyesinde hizmet veren Dt. Suzan Yavaşca, “Bu dönemde yeni lazerler aldık. İnvisalign dediğimiz şeffaf plakla tedavi tekniğimizin yanı sıra dijital tarama ve ölçü cihazlarıyla kliniğimizi donattık” diyerek ve kaliteli hizmetler sunarak her daim mesleğini en iyi şekilde yaptığını gözler önüne serdi. Ünlü diş hekimi Nişantaşı Valikonağı Caddesi’ndeki yeni merkezinde hepsi kendi branşında uzmanlaşmış başarılı hekimlerle hizmet vermesinin yanı sıra sektöründe özgün ve fark yaratan çalışmalarıyla yıl içerisinde tüm dikkatleri üzerine çekti. Uzun yıllar multidisipliner çalışma anlayışıyla hastalarına optimum tedavi hizmeti sunan Dt. Suzan Yavaşca, en güncel teknolojik cihazlarla tüm tedavi ve hizmetlerini kusursuz bir hale getirerek, 2021’de de hastalarına dijital destekli ve üst düzey bir tedavi sunarak adından sıkça söz ettirdi.


“MESLEKİ ÖĞRENMENİN SINIRI YOKTUR”
EDAD-Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği ve İÇG-İmplant Çalışma Grubu üyesi olan Dt. Suzan Yavaşca, hastalarına dijital tarama ve ölçü cihazlarıyla, dijital gülüş tasarımı uygulamaları yaparak daha sağlıklı ve ideal bir gülüşe kavuşturuyor. 2021 senesinde kliniklerindeki başarısını katlayarak devam ettiren Suzan Yavaşca, konservatif tedavilerin yanı sıra ortodontik uygulamalarla hastalarının estetik bir gülüşe kavuşmasını sağladı. “Güzellik denilince akla ilk gelen faktörlerden biri iyi bir gülümsemedir. Estetik diş hekimliğinin kişiye sağladığı yararların en başında gülüş tasarımı gelmektedir" diyerek gülüş tasarımının önemine değinen ve bunu en iyi şekilde yapmak için yenilikleri takip etmeyi de sürdüren Suzan Yavaşca, mesleki öğrenmenin sınırı olmadığının altını çiziyor. Yatırımları ve çalışmalarıyla alanında büyük takdir toplayan Dt. Suzan Yavaşca 2021’de sektörüne en çok değer katan isimlerden birisi oldu.

 

Suzan Yavaşca