Suzan Yavaşca : Dijitalleşme Ve Sağlık Turizmindeki Girişimleriyle Dikkat Çekti

Suzan Yavaşca :   Dijitalleşme Ve Sağlık Turizmindeki Girişimleriyle Dikkat Çekti Suzan Yavaşca : Dijitalleşme Ve Sağlık Turizmindeki Girişimleriyle Dikkat Çekti

Gülüş tasarımı başta olmak üzere tüm diş tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştirerek hastalarını hayal ettikleri gülüşe kavuşturan Dt. Suzan Yavaşca, gülüş estetiğinde yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Yurt dışından da çok sayıda hastayı Nişantaşı’ndaki kliniğinde ağırlayan Dt. Suzan Yavaşca, sağlık turizmi konusunda da Türkiye’nin önde gelen kliniklerinden birisi olmaya aday.  

Nişantaşı kliniğinde diş eti estetiği, diş beyazlatma, implantoloji, endodonti ve pedodonti branşlarında hastalarına hizmet veren Dr. Suzan Yavaşca, estetik diş hekimliği alanındaki başarılı tedavileriyle de bu alanda en çok tercih edilen hekimler arasında yer alıyor. Son dönemde popüler olan ve birçok kişinin yaptırmak istediği gülüş tasarımı konusunda dijital ölçü ve tarama teknolojilerinden maksimum seviyede yararlanarak süreci daha kolay ve sorunsuz hale getiren Dr. Suzan Yavaşca, özellikle kişiye özel mock up çalışmaları gerçekleştirerek mükemmel sonuca ulaşmak adına her bir detayı en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Bu zamana kadar kliniğinde sayısız hastayı hayal ettiği gülüşe kavuşturan Dt. Suzan Yavaşca, alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle gülüş tasarımında yeniliklerin de öncüsü oldu. Sağlık turizmi alanındaki başarısıyla da dikkat çeken Dt. Suzan Yavaşca kliniğinde yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da hasta ağırlıyor. Deneyimli ekibiyle farklı ülkelerden gelen kişilerin Türkiye’den memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayarak sağlık turizminin gelişmesine de katkıda bulunan Dt. Suzan Yavaşca bu yönüyle de sağlık alanının pırlanta kadını oldu.

EĞİTİME VE TEKNOLOJİYE
BÜYÜK ÖNEM VERİYOR


Profesyonel kariyerinde eğitime de büyük bir önem veren Dt. Suzan Yavaşca, kendisini geliştirmek adına çeşitli seminer, eğitim fuarlara katılmayı da sürdürüyor. Diş hekimliği alanında sürekli olarak yenilenmenin ve yeni teknolojilere aşına olmanın önemine inanan ünlü diş hekimi bu konudaki gayreti de takdir topluyor. Aynı zamanda EDAD-Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği ve İÇG-İmplant Çalışma Grubu üyesi olan Dt. Suzan Yavaşca, meslektaşlarıyla bilgi alışverişi ve paylaşımı yaparak diş hekimliği mesleğine değer katıyor.


Neden seçtik?
Estetik diş hekimliği alanındaki başarılı tedavileriyle Türkiye’den ve dünyadan sayısız kişinin hayalini kurduğu gülüşe kavuşmasını sağladı. Özellikle gülüş estetiğinde yeniliklerin öncüsü olmaya devam ederken, ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil ediyor.