Suzan Yavaşca: Dijital Gülüş Tasarımında Farkını Ortaya Koydu

Suzan Yavaşca: Dijital Gülüş Tasarımında Farkını Ortaya Koydu Suzan Yavaşca: Dijital Gülüş Tasarımında Farkını Ortaya Koydu

Diş eti estetiği, diş beyazlatma, implantoloji, endodonti ve pedodonti gibi daha pek çok diş ve ağız sağlığı uygulamalarını kendi kliniğinde son teknolojik cihazlarla sunan Ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, hastaları için ideal gülüş tasarımlarını da yaparak Pırlanta Kadınlar arasındaki yerini alıyor.  

Nişantaşı Valikonağı Caddesi’ndeki kliniğinde hepsi kendi branşında uzmanlaşmış başarılı hekimlerle hizmet vererek en güncel teknolojik cihazlarla tüm tedavi ve hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunan ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, yurt içi ve yurt dışındaki gelişmeleri takip ederek tüm yenilikleri klinikte de eş zamanlı olarak uyguluyor. Teknolojiyle bütünleşen diş hekimliği alanında hastalarına konfor ile güzelliği bir arada sunarak kişilerin gülüşüne estetik katmanın yanı sıra daha genç görünmelerini de sağlayan Suzan Yavaşca, en küçük tedavilerden en komplike cerrahi tedavilere kadar diş hekimliği alanındaki tüm uygulamaları başarıyla gerçekleştiriyor. Hastalarını her zaman en iyi şekilde anlamaya çalışarak gerçekten ne istediklerini ve ihtiyaçlarının neler olduğunu belirledikten sonra tedavi planı oluşturarak tedavilerini uygulayan başarılı diş hekimi, bu anlamda da alanında en çok tercih edilen isimlerinden biri.

Dijital Tarama Cihazlarını İlk Kullanan Kliniklerden Oldu
Dijital tarama cihazlarını estetik diş hekimliği alanına taşıyarak gülüş tasarımı yaparken uygulamaya başlayan ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, bu teknolojiyi ilk kullanan kliniklerden biri oldu. Dijital diş hekimliğinde sıfıra yakın hata payıyla, uygulama süresini kısalttığı için daha kısa zamanda çok daha konforlu bir tedavi sunan başarılı diş hekimi, özellikle yabancı hastalara zaman kazandıran bu tedavilerde alanında en çok tercih edilen isimlerden biri. Dijital ortamda tedavileri dizayn ettiği için hastalarına nasıl bir gülüşe sahip olabileceklerini baştan göstererek ayrıcalık sunan ve hem protez tedavileri hem de cerrahi tedavileri çok kısa zamanda tamamlayan Suzan Yavaşca, dijital tarama ve ölçü cihazlarıyla, dijital gülüş tasarımı uygulamaları yaparak daha sağlıklı ve ideal bir gülüşe kavuşturuyor. Uzun yıllar multidisipliner çalışma anlayışıyla hastalarına optimum tedavi hizmeti sunan Dt. Suzan Yavaşca, ‘Smile Make Over’ yöntemiyle de her yaştan hastalara gülüş hattı düzenleme işlemi yaparak ışıl ışıl parlayan dişlerle daha özgüvenli bir biçimde gülümsemelerini sağlıyor.

NEDEN SEÇTİK:
Tüm yenilikleri kliniğinde eş zamanlı olarak uygulayarak sıfıra yakın hata payıyla tedavilerini gerçekleştiriyor. Dijital tarama ve ölçü cihazlarıyla daha kısa sürede dijital gülüş tasarımı uygulamalarını yaparak hastalarının en sağlıklı ve ideal gülüşe kavuşmalarını sağlıyor.

 

Suzan Yavaşca

Suzan Yavaşca: Dijital Gülüş Tasarımında Farkını Ortaya Koydu Suzan Yavaşca
Suzan Yavaşca: Dijital Gülüş Tasarımında Farkını Ortaya Koydu Suzan Yavaşca