Steve Asowa: Yatırımları ve Sosyal Projeleriyle 2021’in Örnek İş İnsanlarından Oldu

Steve Asowa: Yatırımları ve Sosyal Projeleriyle 2021’in Örnek İş İnsanlarından Oldu Steve Asowa: Yatırımları ve Sosyal Projeleriyle 2021’in Örnek İş İnsanlarından Oldu

BlackBoss Accessory Yönetim Kurulu Başkanı Steve Asowa, 2021 yılında takı ve aksesuar dünyasına hızlı bir giriş yaparak sektörde adından söz ettirdi. Kısa sürede başarıya ulaşan ve sosyal projeleriyle de takdir toplayan Steve Asowa, yılın en çok konuşulan iş insanlarından birisi oldu.  

Düzenlediği şık bir lansmanla takı ve aksesuar dünyasına giriş yapan, her stile ve zevke hitap eden ürünleriyle kısa sürede başarıya ulaşan Steve Asowa, yatırımları ve sosyal projeleriyle 2021 yılının en hızlı yükselen iş insanlarından birisi oldu. Toptancılık alanındaki deneyimi ve bilgisini perakende sektörüne de yansıtan ünlü iş insanı, kendisini bu alanda da kısa sürede kanıtladı. Katıldığı etkinlikler ve düzenlediği defilelerle markasını tanıtan Steve Asowa, bu süreçte önemli sosyal sorumluluk projelerine de imza attı. Kadınların da iş hayatında aktif olarak rol alması konusunda gösterdiği hassasiyet ve bu konudaki çabalarıyla örnek olan Steve Asowa, bu yönüyle de birçok insanın dikkat çektini ve takdir topladı. “Black Boss Ev Kadınlarının Yanında” isimli projesiyle kadınlara 500 liralık bir ürün yelpazesini konsinye olarak verip Instagram’da ticaret yapmalarını sağlayan Black Boss, birçok kadının ev hanesine katkı sağlamasını ve ticaret ile tanışmasını sağladı. Kadınlara yönelik sosyal sorumluluk projelerini bundan sonraki süreçte de sürdürmeyi hedefleyen BlackBoss bu çalışmalarıyla 2021 yılına değer kattı.

BİRÇOK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU
Takı ve aksesuar dünyasındaki yükselişinin ve sosyal konulardaki çalışmalarının karşılığını ödüllerle alan BlackBoss, 2021 yılında ödül törenlerinin de en çok konuşulan ve alkışlanan markası oldu. Türkiye’nin en önemli organizasyonlarından birisi olan Golden Palm Awards gecesinde ‘Yılın Takı ve Aksesuar’ markası ödülünü kucaklayan BlackBoss Accessory Yönetim Kurulu Başkanı Steve Asowa “Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri” gecesinde de ‘Yılın En İyi Takı ve Aksesuar” markası seçilmenin gururunu yaşadı. Aldığı ödüllerin mutluluğunu ekip arkadaşlarıyla paylaşan Steve Asowa, 2022’de de ödül sayısını artırmayı hedefliyor.
 

Steve Asowa