Sonay Öztan Gökhan: Yükselişini 2021 Yılında Aldığı Ödüllerle Sürdürdü

Sonay Öztan Gökhan: Yükselişini 2021 Yılında Aldığı Ödüllerle Sürdürdü Sonay Öztan Gökhan: Yükselişini 2021 Yılında Aldığı Ödüllerle Sürdürdü

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, haklı yükselişini 2021 yılında da sürdürerek hastalarını en çok mutlu eden diş hekimlerinden birisi oldu. Nişantaşı ve Güngören’deki kliniklerinde özel standardlarda sahip cihazlarla hizmet veren Sonay Öztan Gökhan, aldığı ödüllerle de ‘Ödüllerin Kraliçesi’ unvanına sahip oldu.  

Nişantaşı ve Güngören şubelerinde hastalarını konforlu bir ortamda ağırlayarak onlara sağlıklı gülüşler kazandıran SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ünlü diş hekimi Sonay Öztan Gökhan, 2021 yılında da başarılarıyla iz bıraktı. Kliniğinde her zaman yüksek standartlara sahip teknolojileri kullanan ve mesleğindeki gelişmeleri daima takip ederek uygulamalarına yansıtan Sonay Öztan Gökhan, hastalarının mutluluğuna ve memnuniyetine öncelik veren hizmet anlayışı ile 2021 yılının en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Aynı zamanda iş ve sosyal yaşam dünyasından birçok ismi kliniğinde ağırlayarak diş tedavilerini gerçekleştiren Sonay Öztan Gökhan, güler yüzlülüğü ve hastalarıyla kurduğu samimi ilişki ile ünlülerin diş hekimi unvanını aldı. Pozitif enerjisi ile hastalarını rahatlatarak sorunsuz bir tedavi süreci geçirmelerini sağlayan ünlü diş hekimi, kişilerin beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onları hayalini kurdukları estetik ve güzel gülüşlere kavuşturuyor.

2021 YILINDA DA ÖDÜLLERİN KRALİÇESİ OLDU
Mesleğindeki başarısıyla her zaman dikkat çeken ve her geçen yıl yükselişini sürdüren Sonay Öztan Gökhan, 2021 yılında da birçok değerli ödüle de layık görüldü. Aldığı ödüllerle ‘Ödüllerin kraliçesi’ unvanını alan Sonay Öztan Gökhan, bu başarılarıyla meslektaşları ve sosyal yaşam dünyasındaki dostları tarafından da takdir topladı. Hasta-hekim ilişkisinde her zaman empatiye önem veren ve bu yaklaşımıyla bu zamana kadar sayısız hastasını mutlu eden Sonay Öztan Gökhan, ödül gecelerinin de en çok dikkat çeken ve en çok alkışlanan başarılı isimlerinden birisi oldu.
 

Sonay Öztan Gökhan