SG Dental Estetik Kliniği’ne Gelen Kişilere Bütünsel Estetik Hizmeti Sunuyoruz

SG Dental Estetik Kliniği’ne Gelen Kişilere Bütünsel Estetik Hizmeti Sunuyoruz SG Dental Estetik Kliniği’ne Gelen Kişilere Bütünsel Estetik Hizmeti Sunuyoruz

Ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan İle Comfor Clinic Kurucusu Lara Muradova, estetik alanında sundukları hizmetleri Klass’a anlattı.  

Nişantaşı ve Güngören’deki kliniklerinde diş tedavisi ve estetiği alanında nitelikli bir hizmet sunan SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Sonay Öztan Gökhan, Comfor Clinic Kurucusu Lara Muradova ile güçlerini birleştirerek hastalarına diş tedavisinin yanı sıra estetik hizmeti de sunmaya başladı. Güzelliğe dair tüm işlemleri tek çatı altında birleştiren Sonay Öztan Gökhan, yakın zamanda sağlık turizmi alanında da atılımlar yapmayı planlıyor. Ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan ve Comfor Clinic Kurucusu Lara Muradova ile nasıl bir birliktelik kurduklarını ve danışanlarına sundukları hizmetleri Klass okurları için konuştuk.

Sonay Hanım, Göngören ve Nişantaşı’nda bulunan kliniğinizde Lara Muradova ile danışanlarınıza bütünsel bir hizmet sunuyorsunuz. Öncelikle Lara Hanım ile hastalarınıza nasıl bir hizmet verdiğinizi öğrenebilir miyiz?
SONAY GÖKHAN: Diş tedavisinde bütünsel estetik çok önemli. Bizler herhangi bir işlem yaptığımızda her şeyin kusursuz olması için kişilere bir takım farklı önerilerde de bulunuyoruz. Aslında bir nevi yaşam koçu gibi çalışıyoruz. Eskiden hastalarımızı farklı yerlere yönlendiriyorduk. Hasta bu gibi durumlarda kararsız kalıyordu. Günümüzde doktorlar artık çok daha iyi olduğu için bir ekip olarak tek çatı altında birden fazla hizmeti verebiliyor. Dolayısıyla işlemler çok daha güzel yapılıyor. Diş tedavileri ve estetik işlemler alanında Lara Muradova ile koordineli bir şekilde çalışarak kliniğimize gelen kişilere bütünsel estetik hizmeti sunuyoruz.

Lara Hanım ile çalışmak nasıl bir duygu?
S.G.: Lara Hanım’ın tıbbi bilgisi çok iyi olduğu için aynı zamanda bir koç gibi çalışıyor. Kişi eğer ameliyat olacaksa onu ameliyat için yönlendirip danışmanlık hizmeti veriyor. Bu sistemi henüz sadece Güngören’de uyguluyoruz. Lara Hanım ile çok iyi anlaşıyoruz. Bazen aynı şeyi görmek de önemlidir. Beraber çok uzun yıllar çalışacağımızı düşünüyoruz. Sağlık turizmi konusunda da girişimlerimiz olacak. Almanya kliniğimizle ilgili girişimlerimiz de var. Lara’nın aramıza katılmasıyla planlarımızı çok daha hızlı bir şekilde sene sonu olmadan faaliyete geçireceğiz. Lara Hanım’ın aynı zamanda inanılmaz bir estetik bakışı var. Her zaman doğallığa önem verir. Yaptığı estetik uygulamalarda değişikliğin ne olduğunu anlamanız çok güçtür.

Lara Hanım, Sonay Öztan Gökhan’ı sizin için özel yapan şey nedir?
LARA MURADOVA: Sonay Hanım benim idol kadınımdır. Onu her zaman çok seviyordum. Hem mesleki yönden hem de insani yönden kendisini çok takdir ediyorum. Onunla gücümüzü birleştirerek kalitemizi daha üst seviyeye çıkaracağımıza inanıyorum. Sonay Hanım’ın hastaları genelde estetik yaptırmak isteyen hastalar oldukları için birlikte çalışmak ikimize de büyük bir avantaj sağlıyor. Bir araya gelerek böyle bir karar aldık. Estetik işlemlerle diş tedavilerini birleştirdik. Medikal estetik danışmanlığı yapıyoruz. Faaliyet alanlarımıza sağlık turizmini de ekleyerek verdiğimiz hizmeti zirveye taşıyacağız. Diş ile ilgili problemlerde uzmanlık alanıma giren konularda Sonay Hanım’a katkı sağlıyorum. Bunun dışında estetik işlem yaptırmak isteyen hastalara da yardımcı oluyoruz. Yüz botoksu, mezoterapi, saç terapisi, PRP gibi işlemler gerçekleştiriyoruz. Güzelliğe dair tüm işlemleri Sonay Öztan Gökhan’ın Güngören kliniğinde kişilere sunuyoruz.

INSTAGRAM: sonaygokhan_ 

Sonay Öztan Gökhan-Lara Muradova

SG Dental Estetik Kliniği’ne Gelen Kişilere Bütünsel Estetik Hizmeti Sunuyoruz Sonay Öztan Gökhan
SG Dental Estetik Kliniği’ne Gelen Kişilere Bütünsel Estetik Hizmeti Sunuyoruz Lara Muradova-Sonay Öztan Gökhan