Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı, Yeni Nesil Bütünsel Bir Cilt Bakımıdır

Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı,  Yeni Nesil Bütünsel Bir Cilt Bakımıdır Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı, Yeni Nesil Bütünsel Bir Cilt Bakımıdır

Allure Beauty Deluxe Kurucu Ortakları Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu, Holistik Bakım Uygulamasını ve Sundukları Hizmetleri Klass’a Anlattı.  

Allure Beauty Deluxe Kurucu Ortakları Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu, sundukları son teknoloji ve üst düzey uygulamalarla danışanlarına özel ve ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyor. Emine Himmetoğlu, reçetesi ve uygulaması tamamen kendisine ait olan ‘Holistik Cilt Bakımı’nın yeni nesil bütünsel bir bakım olduğunun altını çiziyor. Ayak meridyen tabanlarından tepe baş noktasına ve saç köklerinden sonra cilt bakımı ile tamamlanan bütünsel bakımın kişiye özel odalarda, kişiye özel hizmetlerle sunulduğunu ifade eden Himmetoğlu ve Tutumlu, danışan memnuniyetinin kendileri için son derece önemli olduğunu belirtiyor. Bilinen cilt bakım merkezlerinin aksine tüm donanımsal özelliklerin natürel tercih edildiği ve odalara girildiği andan itibaren inanılmaz rahatlatıcı bir etkinin hâkim olduğu Allure Beauty Deluxe, danışanlarını tüm stres odaklarından arındırarak nefes terapileri, aromatik yağlar ve şifalı taşların da etkisi ile beraber ruh ve beden olarak da cilt temizliği haricinde rahatlama ve şifalandırma sağlıyor. Allure Beauty Deluxe Kurucu Ortakları Emine Himmetoğlu ve Serdar Tutumlu ile ‘Holistik Cilt Bakımı’ uygulamasına dair merak edilenleri ve sundukları hizmetleri Klass okurları için konuştuk.

Serdar Bey, Allure Beauty Deluxe olarak danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler nelerdir?
Serdar Tutumlu: Allure Beauty Deluxe, Face Spa projesi başta olmak üzere, güzelliğe dair tüm medikal estetik uygulamalarla misafirlerine lüks ve konforu bir arada sunuyor. Merkezimizde, Holistik Cilt Bakımı, Procare XP, Frozen Body, Frozen Eyes, Em Squat, Eximia, Frozen Face Pro Max, Profacial Vortex Cilt Bakımı alanlarında hizmetler ve uygulamalar sunmaktayız. FDA onaylı son teknoloji cihazlarımız ile kişiye özel VIP hizmetler sunmaktayız. Özel bitki kök hücreleri içeren ve solüsyonlarla derinlemesine yapılan cilt bakım uygulamalarıyla danışanların konforu ve rahatlamayı hissedebilecekleri bir şifalandırma sağlıyoruz. Özellikle danışanlarımız tarafından da çokça tercih edilen Holistik Cilt Bakımı uygulamamız ile fark yaratıyoruz.

‘HOLİSTİK CİLT BAKIMI’ NEFES TERAPİLERİ İLE BAŞLAR, İÇERİSİNDE MEDİKAL CİLT TEMİZLİĞİ VE YÜZ YOGASI BULUNUR.
Emine Hanım, Allure Beauty Deluxe bünyesinde sunduğunuz ‘Holistik Cilt Bakımı’ uygulamasıyla fark yaratıyorsunuz. Öncelikle holistik bakımın ne demek olduğunu ve neleri içerdiğini dinleyebilir miyiz?

Emine Himmetoğlu: ‘Holistik Cilt Bakımı’ aslında Uzak Doğu’da da yıllardır uygulanan fakat zamanımızda çok fazla güncellenmemiş, kendi reçetelerimiz ile oluşturduğumuz yeni nesil bir bütünsel bakımdır. Reçetesi, uygulama etapları tamamen bana aittir. ‘Holistik Cilt Bakımı’ nefes terapileri ile başlar, içerisinde medikal cilt temizliği ve yüz yogası bulunur. Devamında da ayak meridyen tabanlarından tepe baş noktasına, saç köklerine kadar frekanslarla tarama ve masaj işleminden oluşur. Ruh, beden, zihin ve cilt sağlığını hedefleyen ve dinlendiren bir Face Spa projesidir.

‘ÖZEL AYURVEDA YATAKLARINI KULLANIYORUZ’
Allure Beauty’nin holistik bakım anlayışı ve sunduğu özel hizmetler nelerdir?

E.H: Başlangıçta ayak meridyen tabanlarından başlayıp tepe baş noktasına kadar meridyen masajıyla ve nefes terapileri ile devam edip, özel terapi yağlarıyla ve belirli aralıklarla saç köklerinize yatırım yapan özel karışım yağlarımız saç köklerinize damlar. Ilık ve rahatlatıcı yağlardır bunlar. Yüksek frekans dediğimiz özel elektro terapi içeren tarakla da saç köklerimize aynı zamanda hem bakım yapar, devamlılığı geldiğinde de saç köklerinizi canlandırır. Özel ayurveda yataklarını kullanıyoruz. Kişi hizmet sonunda kalkıp dinlenme alanına geçtiğinde cildindeki ton farkını fark edecektir. Çünkü tüm lenf drenajını harekete geçiriyoruz. Kan dolaşımını harekete geçiriyoruz. Bütünsel olmasının anlamı budur. Cilt bilinen normal cilt bakımlarına oranla on kat daha fazla ışıldar. Cilde; ten, saçlar, nefes terapileri, aromatik yağlar ve şifalı taşlarında etkisi ile beraber ruh ve beden olarak da aynı zamanda cilt temizliği haricinde inanılmaz rahatlama ve şifalandırma sağlıyoruz. Tüm stres odaklarından arındırmış oluyoruz.
‘HER ODA KİŞİYE ÖZELDİR. VIP HİZMET ANLAYIŞI SUNUYORUZ’
Kişi burada gerçek anlamda bir VIP hizmet alıyor diyebilir miyiz?

E.H: Bilinen birçok cilt bakım odaları ya da merkezleri vardır. Genellikle hep klasik sedyelerde yatarsınız. Standart ve klasik boğucu bir havaları vardır. Bizim hazırladığımız odalara, Face Spa katımıza inerken sizi doğal su sesleri ile karşılıyoruz. Doğa haricinde herhangi bir müzik sistemi yoktur çünkü kulağa da hitap etmemiz gerekiyor. Suyun şifalı ses tınılarından faydalanıyoruz. Her oda kişiye özeldir. VIP hizmet anlayışı sunuyoruz. Tüm danışanlarımızın duşları, lavaboları, özel olarak hazırlanacakları kişisel alanları odalarında kendilerine ait olarak bulunmaktadır.

Kullandığınız ürünlerin özellikleri nelerdir?
E.H: Image Skincare ile çalışıyoruz. Holistik Cilt Bakımı içinde kişiye özel hazırladığımız destekleyici aromatik yağlarımız var. Bu yağlardan faydalanıyoruz. Hazırladığımız tüm ürünlerin özellikleri kişinin problemlerine yönelik çözüm sunan ürünler olması. Hizmet vermeden önce tabi bir konsültasyon gerçekleştiriyoruz. Konsültasyonumuzu gerçekleştirdikten sonra danışanlarımıza nasıl bir protokol uygulayacağımıza uzmanlarımız eşliğinde beraber karar veriyoruz.

‘ODALARIMIZ GİRİLDİĞİ ANDAN İTİBAREN İNANILMAZ RAHATLATICI BİR ETKİYE SAHİP’
Bu bakımların reçetelerini siz yazdınız. Bu da burada alınan hizmeti özel kılıyor sanırım değil mi?

E.H: Odalarımız girildiği andan itibaren inanılmaz rahatlatıcı bir etkiye sahip. Tavanlarımızda uyku perdeleri, aksesuarları, kapıları ve donanımları tamamen natürel tercih ettik. Aynı zamanda holistik cilt bakımının özel şifalı taşları, özel maskeleri, özel aromatik yağları vardır. Kişinin ruh haline ya da belirli hastalıklarını öğrendikten sonra onları tedavi edici özel aromatik yağlarla da uygulama yapıyoruz. Reçetesini de ben yazdığım için burada alınan hizmetin birebir aynısını başka bir merkezde almanız olanaksızdır.

İnstagram: allurebeautydeluxe
 

Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu

Serdar Tutumlu ve Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı,  Yeni Nesil Bütünsel Bir Cilt Bakımıdır Serdar Tutumlu