Serdar Ergün - Orçun Sevindik: 1500 Yıllık Sarnıç İçerisinde Masaj ve Su Terapisi Keyfi

 Serdar Ergün - Orçun Sevindik: 1500 Yıllık Sarnıç İçerisinde Masaj ve Su Terapisi Keyfi Serdar Ergün - Orçun Sevindik: 1500 Yıllık Sarnıç İçerisinde Masaj ve Su Terapisi Keyfi

Sultanahmet'in kalbindeki Hagia Sofia Mansions İstanbul, Curio Collection by Hilton Otel’de 1.500 yıllık tarihi sarnıcın içinde modern bir spa merkezine ev sahipliği yapan Navitas Spa Sarnıç, kuruluşundan bu yana misafir memnuniyeti ilkesiyle üst düzey bir hizmet anlayışı sunuyor. Türkiye’de çiftlere özel hizmet veren ilk ve tek spa olan, misafirlerin sağlığını ve mahremiyetini göz önünde bulundurarak da rezervasyon sürecine özel olarak kapatılan Navitas Spa Sarnıç, misafirlerine kalite, konfor ve tarihi bir arada sunuyor. Navitas Spa Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ergün ve Yönetim Kurulu Üyesi Orçun Sevindik ile Navitas Spa Sarnıç’ın ayrıcalıklı yanlarını Klass okurları için konuştuk.  


Serdar Bey, Navitas Spa, sağlığını düşünen ve VİP hizmet almak isteyen kişiler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Sizce Navitas Spa’lara olan bu ilginin sebebi nedir?
Serdar Ergün: Biz doğru terapistlerle doğru teknikleri uyguluyoruz. Terapistlerimizi Bali’den özel olarak getirterek ve gelen ekiplere oryantasyon sağlayarak farklı eğitimler veriyoruz. Navitas Spa olarak, kişiye özel hizmet veriyoruz ve masaj terapileri ruh, beden ve akıl uyumuna odaklanarak profesyonel ekiplerimiz eşliğinde hizmetlerimizi uyguluyoruz. İşletmelerimizde müşterilerimize büyük bir güven sağladığımız için de insanlar rahatlıkla bizi tercih ediyor. Navitas Spa’dan hizmet alan müşterilerimiz gerçekten büyük bir memnuniyet yaşıyorlar. Son derece iyi geri dönüşler alıyoruz. Zaten kısa bir süre içerisinde büyük bir marka haline geldik.
Orçun Bey, Navitas Spa Sarnıç’ı nasıl tasarladınız ve Navitas Spa Sarnıç’ın öne çıkan yönleri ve farkı nelerdir?
Orçun Sevindik: Navitas Spa Sarnıç olarak, 1500 Yıllık bir sarnıç’ın içinde Türkiye’de çiftlere özel hizmet veren ilk ve tek spayız. 1500 yıllık sarnıç içerisine konumlandırmış olduğumuz jakuzide tarihi dokuyu hiçbir şekilde zarar vermeden fanus modeli oluşturduk. Burası gerçek anlamda ne reel bir jakuzi ne de reel bir havuz olarak hizmet veriyor. Biz deneyim havuzu olarak hizmet veriyoruz. Misafirlerimiz jakuzili alanı kullandığı zaman havuz keyfini yaşayarak jakuzi konforundan da faydalanabiliyorlar. Böylelikle dünyada bir benzeri olmayan eşsiz bir deneyim yaşıyorlar.

‘NAVİTAS SPA SARNIÇ, HERKESİN HAYATINDA EN AZ 2 KERE DENEYİMLEMESİ GEREKEN BİR ’
Misafirlerinizi ağırlarken diğer yerlere göre asıl farkınız nedir?

Orçun Sevindik: Misafirlerimizin hem sağlığını hem de mahremiyetini göz önünde bulundurarak alanı kendilerine özel kapatıyoruz. Kullanım esnasında bir başka misafirimizin değil kullanmak, kapıyı açıp içeri bakmasına bile müsaade etmiyoruz. Tam anlamıyla rezervasyonların başlangıcından bitişine kadar misafirlerimize ultra VİP hizmet veriyoruz. Buraya gelenler hayatlarındaki her şeyi unutup günü eşiyle, sevgilisiyle, kız arkadaşıyla, erkek arkadaşıyla unutulmaz bir keyif alarak yaşıyor, hayatının en güzel saatlerini geçiriyor. Bana göre Navitas Spa Sarnıç, herkesin hayatında en az 2 kere deneyimlemesi gereken bir olay.

Müşterileriniz alanı ne kadar süre kapatabiliyor?
S.E.: Toplamda en az bir buçuk saat bir süreyle kapatılıyor. 40 dakika jakuzi kullanımı, 45 dakika masajı ve 10 dakika sauna yaparak 1 saat 35 dakika kişiye özel kapatmış oluyoruz. Alınmış olunan rezervasyona göre süre istenilirse uzayabiliyor. Kısacası müşterilerimiz isterse 3 saat ister 6 saate süreyi uzatabiliyor.

İnstagram: serdarergun
                    Sevindik_orcun
                    sarnicnavitasspa

 

Serdar Ergün - Orçun Sevindik

 Serdar Ergün - Orçun Sevindik: 1500 Yıllık Sarnıç İçerisinde Masaj ve Su Terapisi Keyfi Orçun Sevindik
 Serdar Ergün - Orçun Sevindik: 1500 Yıllık Sarnıç İçerisinde Masaj ve Su Terapisi Keyfi Serdar Ergün