Senem Özdem: Estetico Akademi-Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi İş Birliği ile 163 Ülkede Geçerli Sertifika Veriyoruz

Senem Özdem: Estetico Akademi-Kıbrıs Girne  Amerikan Üniversitesi İş Birliği ile  163 Ülkede Geçerli Sertifika Veriyoruz Senem Özdem: Estetico Akademi-Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi İş Birliği ile 163 Ülkede Geçerli Sertifika Veriyoruz

Estetico Akademi ve Estetico Medikal Estetik Kurucusu Senem Özdem, Sundukları Hizmetleri ve Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi ile Olan İş Birliklerini Klass’a Anlattı.  

“Yüz ve cilt bakımlarına dair tüm işlemleri merkezlerimizde kusursuz hizmet anlayışı ile danışanlarımıza sunuyoruz. Estetico’nun en büyük avantajlarından birisi de akademi olmamızdır. Girne Amerikan Üniversitesi iş birliği ile biz burada doktorlara medikal estetik alanında sertifika programı veriyoruz.”

Estetico Akademi ve Estetico Medikal Estetik Kurucusu Senem Özdem, Kurtköy, Ataşehir ve Bağdat Caddesi şubeleri ile danışanlarına medikal estetik, örümcek ağı tedavisi, ip askı, Fransız askı işlemleri gibi birçok alanda hizmetler sunuyor. Estetico’nun sağladığı hizmetlerin dışında en büyük özelliğinin aynı zamanda akademi olması olduğunun altını çizen Senem Özdem, Girne Amerikan Üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliği ile doktorlara ve estetisyenlere medikal estetik alanında eğitim sunarak sertifika programları verdiklerini belirtiyor. Estetico Clinic, Estetico Akademi adı altında 163 ülkede geçerli bu sertifikaların danışanlara güvenilirlik sağladığını da ifade eden Özdem, bu programla bu tarz hizmet veren tek kuruluş olduklarını vurguluyor. Hem danışanların isteklerini hem de eksikliklerini gidermek ve en iyiyi sunmak amacıyla hizmet verdiklerini dile getiren Estetico Akademi ve Estetico Medikal Estetik Kurucusu Senem Özdem ile sundukları hizmetleri Klass okurları için konuştuk.


Senem Hanım, Bağdat Caddesi’nde ‘Estetico’ adıyla çok güzel bir merkez açtınız. Sizin bu hikâyeniz nasıl başladı?
Sağlık ve estetik sektörünü çok seviyorum, güzelliğin her kadının hakkı olduğunu düşünüyorum. Alanında başarılı doktorları, iyi klinikleri tanıdığımı ve iyi uygulamaları bildiğimi düşünüyorum. Yıllardır her zaman iyiler konusunda hep bir arayıştaydım. 2 yıl boyunca en iyiyi nasıl sunabilirim adına araştırmalar ve çalışmalar yaptım. Estetico’nun doğması da 6 ay önce oldu. Alanında uzman doktorlarla görüştüm ve bu başarılı doktorları ekip olarak merkezimizde bulundurduk. Lokasyon olarak da Bağdat Caddesi’ni tercih ettim.  Çünkü yıllardır buradayım. En iyi lokasyon en iyi bildiğin yerdir düşüncesi ile hareket ederek merkezimi burada açtım.

İnsanlar merkeziniz Estetico’ya geldiği zaman ne ile karşılacak?
Hem danışanların isteklerini hem de eksikliklerini gidermek amacıyla birlikte bir yol haritası çizmek istedik. Danışanlarımız buraya geldikleri zaman psikolojik ve fiziki olarak kendilerinde görmek istediklerini bize iletiyor, bizde danışanlarımızın bu doğrultuda beklentilerini karşılıyoruz. Sektörde yeni olmamıza rağmen biz köklü bir araştırma sonucunda böyle bir karar vererek bu işe adım attık. Gerek AR-GE ekibimiz gerek çalışanlarımız ile birlikte her daim sağlık sektöründeki yenilikler konusunda bilgi sahibiyiz.

Estetico’da danışanlarınıza ne tür hizmetler sunuyorsunuz?
Medikal estetik, örümcek ağı tedavisi, ip askı, Fransız askı gibi birçok işlemleri kliniğimizde gerçekleştiriyoruz. Yüz ve cilde dair işlemleri burada kusursuz hizmet anlayışı ile danışanlarımıza sunuyoruz. Buranın en büyük avantajlarından biri de akademi olmamızdır. Girne Amerikan Üniversitesi iş birliği ile burada doktorlara medikal estetik alanında sertifika programı veriyoruz. Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi ile olan ortak anlaşmamız sonucunda Estetico Akademi olarak 163 ülkede geçerli sertifika veriyoruz.  Şu anda bu programla bu tarz hizmet veren tek kuruluş biziz.

‘BİZ BURADA YAPILAN İŞLEMLERİN HEM EĞİTİMİNİ VEREREK HEM
UYGULAMASINI GERÇEKLEŞTİREREK DANIŞANLARA BİR GÜVEN SAĞLAMIŞ OLUYORUZ’
Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi ile olan bu iş birliği nasıl doğdu ve bu iş birliğinin sağladığı avantajlar nelerdir?

Biz burada yapılan işlemlerin hem eğitimini vererek hem uygulamasını gerçekleştirerek danışanlara bir güven sağlamış oluyoruz. Bu durumda geniş bir araştırma ve güvenilirlik istiyor. Bizde klinik olarak her ne kadar yeni de olsak bu sektörde neredeyse 10 yıla yakın hem hizmet veriyoruz hem de AR-GE’sini yapıyoruz. Bu şekilde ortaklaşa bir çalışmanın içinde bulduk kendimizi. Biz hem doktorlara eğitim veriyoruz hem de estetisyenleri yetiştiriyoruz.

Senem Hanım, Estetico olarak kaç şubeniz var?
Kurtköy, Ataşehir ve Bağdat Caddesi’nde olmak üzere 3 şubemiz bulunuyor. Kurtköy’de 1000 metre karelik bir alanımız tamamen akademi. Yurt dışından gelen doktorların eğitimlerini Kurtköy’deki merkezimizde de veriyoruz. Saç ekimi de dahil olmak üzere birçok alandaki eğitimler ve sertifikalar Girne Amerikan Üniversitesi tarafından veriliyor ve bu sertifikaların 163 ülkede geçerliliği var.
 

Senem Özdem

Senem Özdem: Estetico Akademi-Kıbrıs Girne  Amerikan Üniversitesi İş Birliği ile  163 Ülkede Geçerli Sertifika Veriyoruz Senem Özdem