Seçil Şahin :“Projemizle İlgili Özel Bir Kampanyamız Bulunmakta, Yüzde 50 Peşin, Kalanı 40 Ay Vadeli 0,99 Faizle Satışta”

Seçil Şahin :“Projemizle İlgili Özel Bir Kampanyamız Bulunmakta, Yüzde 50  Peşin, Kalanı 40 Ay Vadeli 0,99 Faizle Satışta” Seçil Şahin :“Projemizle İlgili Özel Bir Kampanyamız Bulunmakta, Yüzde 50 Peşin, Kalanı 40 Ay Vadeli 0,99 Faizle Satışta”

Silivri’nin Yükselen Değeri Aslınaz Konakları Projesi’nin Detaylarını Klass’a Anlattı  


Uzun yıllardır gayrimenkul sektörüne yön veren, oldukça başarılı işlere imza atan SS Gayrimenkul Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Seçil Şahin, Aslınaz Konakları projesinin satış ve pazarlamasını Remax Goal ile birlikte yürütüyor. Aslınaz Konakları Projesi yeni ev sahiplerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedeflerken bir yandan da ailenizle vakit geçireceğiniz güzel anıları vadediyor. Sektörün deneyimli ve başarılı ismi Seçil Şahin’le, Silivri’nin yükselen değeri ve Başkent İnşaat imzasını taşıyan Aslınaz Konakları hakkında detayları, diğer projelerden ayrılan yönlerini, özel kampanyalarını konuştuk.

Seçil Hanım, Başkent İnşaat’ın yaptığı Aslınaz Konakları, Silivri’de yükselen 450 dairelik site olacak şekilde tasarlanan çok özel ve farklı bir proje. Aslınaz Konakları’nın özellikleri nelerdir? İnsanlar neden Aslınaz Konakları’ndan ev almayı tercih etmeliler?
Aslınaz Konakları, Silivri’de daha önce yapılmamış bir proje. Proje 11 bloktan oluşmakta, deniz ve doğa manzaralı daireler bulunmakta. Ama en önemli kısmı dairelerin tamamının akıllı ev sistemiyle yapılmış olması. Proje Silivri’nin en doğru lokasyonlarından birinde olmakla beraber sadece bir konut değil bir yaşam alanı sunuyor. Bu durum projeyi Silivri’deki diğer projelerden ayıran en önemli özellik. Dairelerin metrekare genişliği, akıllı ev sistemi olması ve lokasyon olarak çok doğru bir yerde konumlanması projenin diğer artı özellikleri. Aynı zamanda projede havuz, tenis kortu, basketbol sahası, spor salonu, spa, kapalı otopark gibi olanaklar da bulunmakta. Sitenin tam önünde 2029 yılında teslim edilecek metro projesi de var. En çok tercih edilme sebeblerinden biride bu. Bunun yanında diğer projelere göre metrekare satış fiyatını en düşük biz tuttuk ve lansmana özel bir kampanyada yaptık. Açıkçası Silivri ve İstanbul halkına hitap edelim ve güzel bir yaşam isteyenleri bu projede buluşturalım istedik.

“2024 EYLÜL AYINDA ANAHTARINIZI TESLİM EDİYORUZ VE OTURUM BAŞLAMIŞ OLUYOR.”
Aslınaz Konakları yatırımcılarında tercih edeceği ve büyük kazanç getireceği bir proje diyebilir miyiz? Bu konu hakkında neler söylersiniz?
Projemizle ilgili özel bir kampanyamız bulunmakta. Yüzde 50 peşin, kalanı 40 ay vadeli 0,99 faizle satışta. Kampanyamız satış bitene kadar devam edecek. Bunun yanında 12 ay sonra yani 2024 Eylül ayında anahtarınızı teslim ediyoruz ve oturum başlamış oluyor. Müşterilerimiz daireyi görmek isterlerse biz teslim edeceğimiz dairenin birebir halini örnek daire olarak satış ofisimize inşaat ettik. Satış ofislerimize ziyarete geldiğiniz zaman satın alacağınız daireyi birebir görmüş ve içinde yaşamış oluyorsunuz.

İstanbul’da yüzlerce proje ve binlerce yatırım fırsatı var. Aslınaz Konakları’nın diğer projelerden ne gibi farklılıkları var?
Silivri yükselen bir değer ve bölgede arsa fiyatları çok yükseldi. Bununla birlikte gayrimenkul fiyatları da yükseldi ve hızla yükselmeye devam ediyor. Aslınaz Konakları projesinde her şeyden önce, her projede olduğu gibi Başkent İnşaat kalitesini burada da ortaya koydu. Son derece kaliteli malzemeler kullanıldı, mimari açıdan çok zengin daireler tasarlandı. Son teknoloji akıllı ev sistemleri kullanıldı. Aynı zamanda ödeme kolaylığı da sağlanmakta. Şu dönemde bankalardan kredi alamadığımızı ve kredi faizlerinin çok yüksek olduğunu göz önünde bulundurduğumuz zaman bizim kampanyamızda çok makul bir hale geliyor. Dolayısıyla biz bölgeyi hem hareketlendirmek istiyoruz hem de insanlar ev sahibi olmak isterken onlara destek olmak. Onların yanında olup, sevincini paylaşmak istiyoruz.

‘PROJE İÇİN ÇOK GENİŞ BİR PEYZAJ ALANI AYIRDIK’
Proje ailelere mi hitap ediyor? Projede oda sayıları ve boyutları ne kadar?
Aslınaz Konakları, tamamen aile hayatı için yapılan bir proje. Projede 2+1, 3+1 ev seçenekleri var. 9 bloğu 3+1 ve 2 bloğu 2+1 olarak tasarlandı.  Projemizde 3+1 dairelerimiz 188 metrekare brüt, 120 metrekare net alanı var. 2+1 dairelerimiz ise 166 metrekare brüt, 100 metrekare net alan bulunmaktadır. Evlerimiz oldukça geniş ve kullanışlı. Proje 30.000 metrekare alana konumlandırıldı. Bunun 23.500 metrekaresi peyzaj. Proje için çok geniş bir peyzaj alanı ayırdık bu da özellikle çocuklu ailelerde ekstra bir yaşam alanı sunuyor. Yani siteden çıkmadan her şeyinizi yapabileceğiniz ya da sosyal anlamda aktif olabileceğiniz yaşam alanı sunuyoruz.

Proje hedeflerinizden bahseder misiniz?
Biz bu projede Seçil Şahin SS Gayrimenkul ve Remax Goal ofisi olarak ortak bir çalışma içerisindeyiz. Satış ofisini beraber kurduk ve birlikte yönetiyoruz. Bir iş ortaklığı yaptık. Remax Goal ile gücümüzü birleştirerek bu 450 daireyi en kısa sürede ev sahipleriyle buluşturmayı hedefliyoruz.

Seçil Hanım uzun yılladır Gayrimenkul sektöründe başarılarınızla tanınıyorsunuz. Sizin başarınızın sırrı nedir?
Gayrimenkul sektöründe tecrübe çok önemlidir. İletişim konusundaki başarım ve yıllardır edindiğim tecrübe sayesinde oluşturduğum portföy beni bir adım daha ileri taşıyor. Yıllardır edindiğim tecrübelerle İstanbul’un her bölgesindeki lüks konut yatırımlarına hakimim. Bu sayede danışanlarımıza da en avantajlı yatırım fırsatlarını sunuyoruz. Ekibimi oluştururken de tecrübe ve portföye önem verdim. İstanbul’da gayrimenkul sektöründeki en iyi ekibe sahip olduğumu düşünüyorum. Bu da tabii ki bana başarı olarak geri dönüyor. Son dönemde kurduğumuz satış ofisleriyle de bu başarımızı herkese kanıtladık.