Pandemi Yasaklarından Sonra İnsanların Tercihi Yine Biz Olduk

Pandemi Yasaklarından Sonra İnsanların Tercihi Yine Biz Olduk Pandemi Yasaklarından Sonra İnsanların Tercihi Yine Biz Olduk

Eser Premium Hotel’in Genel Müdürü Ali Hasdemir, evlenecek çiftlere sundukları avantajlı hizmetleri Klass’a anlattı.  

2008 yılından beri Büyükçekmece’de servis ve hizmet kalitesi en yüksek otel olarak öne çıkan Eser Premium Hotel, çok özel düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Eser Premium Hotel Genel Müdürü Ali Hasdemir, yerli bir marka olarak çevre oteller arasında en kaliteli düğün, toplantı ve balo etkinliklerini düzenleyen yer olduklarını belirterek “Pandemi yasaklarından sonra insanların tercihi yine biz olduk. Ön anlaşma ile birçok rezervasyon aldık.” diyor. 1250 kişi kapasiteli balo salonlarında evlenme hazırlığı yapan çiftlere birçok olanak sağladıklarını, düğün organizasyonunun büyüklüğüne göre ücretsiz odalar verdiklerini ve pandemi döneminde bile yüksek doluluklarının olduğunu belirten Eser Premium Hotel Genel Müdürü Ali Hasdemir ile otellerinin bünyesinde düğün yapan çiftlere sundukları avantajlı hizmetleri ve gerçekleştirmeyi hedefledikleri yenilikleri Klass okurları için konuştuk.

Ali Bey, öncelikle kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1970 doğumluyum, Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü mezunuyum. Turizm sektöründe 28 yıllık kariyerim var. İlk kez Sheraton Hotel’de turizm sektörüne atıldım. 2010 yılında da Marmaris’te bir resort hotelde genel müdürlük yaptım. Daha sonrasında yurt dışında çalışmalarım oldu. Azerbaycan’da Kafkas Hotel zincirlerinin başındaydım. 8 yıl burada hizmet verdim. Pandemi dolayısıyla Türkiye’ye geri döndüm. Nisan ayında Eser Premium Hotel’in genel müdürlüğünü yapmaya başladım.

Pandemi önlemlerinin genişlemesi ile düğün sezonu da başladı. Siz bu konuda düğün yapmak isteyen çiftlere ne gibi olanaklar sağlıyorsunuz?
Bizim otelimiz pandemi öncesinde düğün organizasyonlarında öncelikli otellerin başında geliyordu. Bizim balo salonumuzun oturma düzenine bakılarak 1250 kişiye kadar kapasitesi var. Bu bize avantaj sağlıyor. Otelimizin menüsü oldukça zengin. O yüzden düğün balo ve toplantı konusunda büyük başarıları olan bir otel. Pandemi döneminde bile çok istek vardı. Pandemi yasaklarından sonra insanların tercihi yine biz olduk. Ön anlaşma ile birçok rezervasyon aldık. Pandemi dolayısıyla insanlar yasaklar zamanında sadece nikâh kıymışlardı. Yasakların kalkması ile düğün yapmayı bekliyorlardı. Dolayısıyla herkes çok hazırlıklıydı.

“DÜĞÜN ORGANİZASYONUNUN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE ÜCRETSİZ ODALAR VERİYORUZ”
Çiftlere otelinizde ne gibi avantajlar sunuyorsunuz?
Bizim düğün organizasyonlarında çiftlere ücretsiz oda, kahvaltı ve akşam yemeği olanağımız var. VIP ağırlama ile gelin odası hazırlıyoruz. Düğün organizasyonunun büyüklüğüne göre ücretsiz odalar veriyoruz. Yani şehir dışından gelen misafirlere günlük kullanım odaları da veriyoruz. Gerekirse kendilerine fotoğraf ve video çekimlerinde de yardımcı oluyoruz. 2008 yılından beri bölgede servis ve hizmet kalitesi en yüksek oteliz diyebilirim. Pandemi öncesi yüksek doluluğa sahip olan otelimiz, pandemi döneminde bile aynı doluluğu ile misafirlere ev sahipliği yapmaya devam etti.

Otelinizdeki organizasyonları herhangi bir şirkete bağlı olarak mı sağlıyorsunuz?
Bizim anlaşmalı olduğumuz organizasyon şirketleri var. Video, fotoğraf çekimi ve süsleme gibi olanakları anlaşmalı olduğumuz organizasyon şirketleri sağlıyor. Süsleme konusunda misafirlerimizin arzusuna göre farklı konseptler de hazırlanabiliyor. Bu tamamen organizasyonun büyüklüğüne bağlı bir durum. Hem süslemede hem fotoğraf çekimlerinde anlaşmalı olduğumuz şirketler yardımcı oluyor.

 

Ali Hasdemir