Ogüncan Özer: Sürdürülebilir Enerjiyle Sektörüne Değer Katıyor

Ogüncan Özer: Sürdürülebilir Enerjiyle Sektörüne Değer Katıyor Ogüncan Özer: Sürdürülebilir Enerjiyle Sektörüne Değer Katıyor

Yüksek enerji tüketen fabrikaların ve büyük işletmelerin enerjiye olan ihtiyacını güneş panellerinden yenilenebilir enerji olarak karşılayan Ges Power Enerji A.Ş Kurucusu Ogüncan Özer, sektöründe değişen şartlara uygun olarak yaptığı atılımlarla faaliyet göstererek takdir kazanıyor.  

Özer Elektrik Mühendislik Kurucusu olan babası Ünal Özer’in izinden giderek kendi şirketi olan ‘Ges Power Enerji A.Ş’yi kuran genç ve başarılı İş İnsanı Ogüncan Özer, enerji sektöründe adından övgüyle söz ettirmeye devam ediyor. 40 yıldır sektördeki faaliyetlerini sürdüren babası Ünal Özer’in başarısını katlayarak devam ettiren Ogüncan Özer, aile şirketindeki görevlerinin yanı sıra kurduğu Ges Power ile yüksek enerji tüketen fabrikaların ve büyük işletmelerin enerjiye olan ihtiyacını güneş panellerinden yenilenebilir enerji olarak karşılıyor. Günümüzde enerji şartlarının değişmesiyle ve enerjinin pahalılaşmasıyla kendi şirketini kurduğunu açıklayan başarılı iş insanı, yeni dünyada popüler olan güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sistemleriyle ilgili olarak yeni projelerinin de olacağının müjdesini verdi. Uluslararası girişimleri arasında yurt dışında enerji tesisleri kurmanın planlarını yaptığını dile getiren Ogüncan Özer, girişimci ruhu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

İş Hayatındaki Başarısının Yanı Sıra Sıra Dışı Yaşamıyla Da Dikkat Çekiyor
Sosyal yaşantısıyla tüm dikkatleri üstüne çeken “Ges Power Enerji A.Ş.” Kurucusu Ogüncan Özer, kaliteli ve güzel yaşamanın kendisi için önemli olduğunu belirterek güzel giyinmeyi ve güzel yerleri gezmeyi sevdiğini her fırsatta dile getiriyor. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da ilgi toplayan genç iş adamı, lifestyle konseptli videolarıyla gezdiği yerleri ve gittiği tatilleri youtube ve instagram gibi platformlarda paylaşıyor. İleride Monako’da yaşamak istediğini söyleyen genç iş adamı, Türkiye’de ise Bodrum’u çok sevdiğini ve Türkiye tatillerini genellikle Bodrum’da geçirdiğini söyledi.
 

Ogüncan Özer

Ogüncan Özer: Sürdürülebilir Enerjiyle Sektörüne Değer Katıyor Ogüncan Özer