Niltuğ Tuner Durgu:Kaliteli Ekibimizle, Kendi Mekanınızda Sizleri Misafir Etmek İçin Hazırız

Niltuğ Tuner Durgu:Kaliteli Ekibimizle, Kendi Mekanınızda Sizleri Misafir Etmek İçin Hazırız Niltuğ Tuner Durgu:Kaliteli Ekibimizle, Kendi Mekanınızda Sizleri Misafir Etmek İçin Hazırız

Nt Angel Works Sahibi Niltuğ Tuner Durgu, Yeni Yıl Dekorasyon Çalışma Süreçlerini Klass’a Anlattı.  

Nt Angel Works Sahibi Niltuğ Tuner Durgu, muhteşem organizasyonlara imza atan ve iddiasını kanıtlayan, yaptığı organizasyonların A’dan Z’ye tüm detaylarıyla yakından ilgilenen bir isim. “En özel anlarını bize emanet eden müşterilerimizle özel bir bağ kuruyoruz, onları anlayıp hissederek aynı heyecanı duyuyoruz ve işimizi büyük bir aşkla yapıyoruz.” sözleriyle işine duyduğu sevgiyi dile getiren başarılı iş kadını, yeni yılın yaklaşması ile beraber yeni bir heyecan içine girdiklerini söylüyor. Yeni yıl dekorasyonları için yoğun bir hazırlık sürecinde olduklarını ve yılbaşı dekorlarıyla müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çok çalıştıklarını dile getiren Nt Angel Works Sahibi Niltuğ Tuner Durgu, kendileri için hiçbir sınırın olmadığını, ekibi ile beraber her zaman hedeflerinin kendilerini aşmak olduğunu ifade ederek, yılbaşı hazırlık süreçlerini ve çalışma tarzlarını Klass okurlarıyla paylaştı.

‘DÖNEMSEL DEKORASYON İŞLERİNİ 10 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR YAPMAKTAYIZ’

Yılbaşı için ne gibi çalışmalar yürütüyorsunuz?
Bildiğiniz gibi biz şirket olarak kurumsal ve bireysel organizasyonlar yaptığımız gibi aynı zamanda, dönemsel dekorasyon işlerini de 10 yılı aşkın bir süredir yapmaktayız. Şimdi yeni yıl yaklaşmak üzereyken kurumsal müşterilerimizin yılbaşı dekorlarını hazırlamaya başladık.

‘OTURMUŞ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZ BULUNUYOR’
Dekorasyon çalışma süreçleri nasıl başlıyor, üretimleri siz mi yapıyorsunuz?

Tabii ki. Öncelikli olarak uzun soluklu bu işi yapmakta olduğumuz için otel, alışveriş merkezi, mekanlar gibi oturmuş bir müşteri portföyümüz bulunuyor. Her yıl bu zamanlarda, ya onlar bizimle doğrudan iletişime geçerler, ya da biz kendilerini arayarak yılbaşı hazırlıklarına başlama sürecimizin yaklaştığını haber veririz. Sonrasında karşılıklı toplantı süreçlerimiz başlar. Bazen hazır bir tasarım ile gelir bunu bize üretebilir misiniz derler, bazen de bizden yeni yıl için baştan bir tasarım isterler. Biz genel olarak toplantı sonrasında, dekorasyon istenilen alanda saha çalışması yapar, ölçü alır ve sonra 3d olarak endüstriyel tasarımcılarımızın çizdiği sunumlarımızı müşterimizin beğenisine bütçeleri ile sunarız.

‘BENİM VE EKİBİMİN BEKLENTİSİ SÜREKLİ KENDİMİZİ AŞMAK YOLUNDA’
Ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz? Mesela hayallerde sınır var mı, her şeyi yapabiliyor musunuz?

Bizim için hiçbir sınır yok. Açıkçası benim ve ekibimin beklentisi sürekli kendimizi aşmak yolunda. Bu nedenle ne kadar çok çılgın proje, o kadar çok mutluluk ve yeni başarı öyküsü diyebiliriz. Bazen 15-20 metrelik içine girilebilen dev bir çam ağacı, bazen mağazanın vitrininde dönerek buz pateni yapan figürler, bazen dev bir sokak cümbüşüne dönen noel köyü kurulumu, bazen ışıklı baston şekeri olabiliyor. Biz kendimizi aşmayı çok seviyoruz.

“SİHRİ GÖRMEK İÇİN MELEKLERİMİZE FISILDAYIN VE NT ANGEL WORKS İLE SİHİRLİ YOLCULUĞA BAŞLAYIN”
Müşterilerinizle aranızdaki bağ nasıl bu kadar kuvvetli olabiliyor?

Bizim farkımız bu aslında. Biz sınırsızız. Müşterilerimize diyoruz ki; “Meleklerimiz rüyalarınızı gerçekleştirmek için sizinle beraberler. Kaliteli ekibimizle, kendi mekanınızda sizleri misafir etmek için hazırız. Size daima hizmet etmek bizim için büyük bir zevk. Sihri getirmek için kanatlarımızla her yere uçuyoruz. Rüyalarınızı gerçekleştirmek bizim için çok kolay. Sihri görmek için meleklerimize fısıldayın ve Nt Angel Works ile sihirli yolculuğa başlayın. Unutmayın ki; melekler gibi sihir her yerdedir.”

İnstagram: niltwotuner

 

Niltuğ Tuner Durgu

Niltuğ Tuner Durgu:Kaliteli Ekibimizle, Kendi Mekanınızda Sizleri Misafir Etmek İçin Hazırız Niltuğ Tuner Durgu
Niltuğ Tuner Durgu:Kaliteli Ekibimizle, Kendi Mekanınızda Sizleri Misafir Etmek İçin Hazırız Niltuğ Tuner Durgu