Nıgella Klass Ödülleri , 2024’ün Onur Konuğu Dany Brıllant

Nıgella Klass Ödülleri , 2024’ün Onur Konuğu  Dany Brıllant  Nıgella Klass Ödülleri , 2024’ün Onur Konuğu Dany Brıllant

Nigella Klass Ödülleri 2024, her yıl kendini yenileyen şovları ve sahnesiyle fark yaratırken birbirinden özel konuklarla da çok konuşulacak. Nigella Klass Ödülleri 2024’ün onur konuğu olarak ise dünyaca ünlü yıldız Dany Brillant geceye katılacak. Tunus’da dünyaya gelen ve küçük yaştan itibaren dans etmeye ve enstrüman çalmaya başlayan dünyaca ünlü yıldız Nigella Klass Ödülleri 2024 gecesinde en sevilen şarkılarından bir seçki sunarken gecede ‘Uluslararası Başarı ve Onur Ödülü’nü de Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’nun elinden alacak. 1985 senesinde bir kabare ile sahnelere çıkmaya başlayan, ilk albümünü 1991 yılında ‘C'est Ça Qui Est Bon’ adı ile yayınlayan ve ‘Suzette’ adlı jazz ritimleri ile donanmış parçası ile dünya çapında şöhreti yakalayan Dany Brillant çok sevdiği Türkiye ve Türk hayranlarıyla Nigella Klass Ödülleri 2024 gecesinde buluşacak.  

40. SANAT YILINA KLASS ÖDÜLÜYLE ‘MERHABA’ DİYECEK
1985 senesinde bir kabare ile sahnelere çıkmaya başlayan ve 1991 yılında ‘C'est Ça Qui Est Bon’ isimli ilk albümünü yayınlayan dünyaca ünlü şarkıcı 40. Sanat yılına da merhaba demeye hazırlanırken Nigella Klass Ödülleri 2024’te alacağı ‘Uluslararası Başarı ve Onur Ödülü’ ile de 40. sanat yılını taçlandırmış olacak. Bu 40 yıl içerisinde defalarca Türkiye’ye gelen ve Türkiye’yi çok seven usta sanatçı, Nigella Klass Ödülleri 2024 ile bir kez daha Türk hayranlarıyla buluşma imkanı da yakalayacak. Türkiye’yi çok sevdiğini ve hatta her fırsatta kendini Türk gibi hissettiğini belirten Brillant, yoğun konser temposuna rağmen geceye katılacak.

TÜRKİYE İLE ERKAN ÖZERMAN SAYESİNDE TANIŞTI
Türkiye’de ilk konserini Erkan Özerman’ın girişimleriyle veren usta isim Erkan Özerman ile ilgili ise övgü dolu sözlerle bahsediyor. Her fırsatta Özerman’a olan hayranlığını dile getiren Brillant, bir röportajında Erkan Özerman’dan bahsederken “Erkan Özerman bana “Türkiye’yi çok seveceksin, bu ilk gelişin ama son gelişlin olmayacak,” demişti. Erkan Özerman, dünyaca ünlü Enrico Macias’la 50 yıldır çalışıyor. Macias’ı da Türkiye’ye o tanıtmıştı. Beni de Türkiye’ye tanıtan sanatsal ajansımız olan Erkan Özerman’dır.” diyerek Özerman’ı onore etmişti.