Nazlı Korkmaz : “Barbie Vajina Estetiği, Kadınların Özgüven Kazanmalarını, Önemli Genital Sağlık Sorunlarından Korunmalarını Sağlar.”

Nazlı Korkmaz : “Barbie Vajina Estetiği,  Kadınların Özgüven Kazanmalarını,  Önemli Genital Sağlık Sorunlarından Korunmalarını Sağlar.” Nazlı Korkmaz : “Barbie Vajina Estetiği, Kadınların Özgüven Kazanmalarını, Önemli Genital Sağlık Sorunlarından Korunmalarını Sağlar.”

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nazlı Korkmaz, Barbıe Vajına Estetiğini Tüm Detaylarıyla Klass’a Anlattı Estetik ve sağlıkla alakalı sebeplerden dolayı tercih edilen bir işlem olan Barbie Vajina Estetiği, kadınların özgüven kazanmalarını ve birçok genital sağlık sorunundan korunmasını sağlar. Dudakların büyük kısımlarının alınması, klitoral başlığın küçültülmesi, perine kısmının yaklaştırılması ve dış dudaklara yağ dolgusu yapılması gibi işlemleri içeren Barbie Vajina Estetiği, kadınların cinsel yaşamını olumlu yönde etkileyerek yüz güldüren sonuçlar veriyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nazlı Korkmaz ile Barbie Vajina Estetiği’nin nasıl bir uygulama olduğunu, nasıl yapıldığını, kadınlara sağladığı artıları ve genital bölgeye uygulanan diğer operasyonları Klass okurları için konuştuk.  

Nazlı Hanım, Barbie Vajina Estetiği nedir ve nasıl bir uygulamadır?
Barbie vajina estetiği, farklı işlemleri kapsayan bir genital estetik uygulmasıdır. Bu kapsamda iç dudakların büyük kısımları alınmakta, klitoral başlık küçültülmekte, perine kısmı yaklaştırılmakta, dış dudaklara yağ dolgusu gerçekleştirilmektedir. Bu işlem özellikle estetik sebeplerden dolayı genç kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kadınlar genital bölgelerinin görünümlerinden farklı sebeplerden dolayı memnun olmayabilir. Söz konusu uygulama ile buna son verilerek yüz güldüren sonuçlar alınması mümkündür. Ayrıca genital bölgede kusurlar varsa, bu özgüvene olumsuz şekilde yansıyabilir. Bu da beraberinde psikolojik sorunları getirebilir. Alanında profesyonel olan doktorlar tarafından yapılan Barbie Vajina Estetiği, arzu ettiğiniz sonuçları almanıza yardımcı olacaktır. Ben de bu işlemi tıbbın son imkânlarından yararlanarak yapıyor ve yüz güldüren sonuçlar alıyorum.

“GENİTAL GÜZELLEŞTİRME UYGULAMASI OLAN BARBIE VAJİNA ESTETİĞİ, YAKLAŞIK OLARAK 1-2 SAAT ARASINDA SÜRMEKTEDİR”
Barbie Vajina Estetiği nasıl yapılır?
Kombine bir işlem olan Barbie Vajina Estetiği kişilere özel olarak yapılır. Bu bakımdan ilk olarak hastanın uygun olup olmadığı değerlendirilir. Şayet işleme devam etmek için bir sorun bulunmuyorsa gerekli bilgilendirmeler sağlanır. Genital güzelleştirme uygulaması olan Barbie Vajina Estetiği, yaklaşık olarak 1-2 saat arasında sürmektedir. Bu süreç esnasında klitoral başlık küçültmesi, iç dudakların küçültülmesi, uygun yerden yağ alınarak dış dudaklara enjekte edilmesi yapılır. Ancak bunun dışında isteğe bağlı olarak vajina daraltma da yapılabilir. Operasyon esnasında yapılabileceği için pratik bir yapısı vardır. Başarılı bir uygulama ardından yaklaşık 1 ay boyunca iyileşme süresi mevcuttur. Barbie Vajina Estetiği tamamlandıktan sonra 3 gün boyunca dinlenmek tavsiye edilir. İlk üç gün, günde 5 kere, 15 dakikalık buz uygulaması da önerilir. Hastaların iyileşme sürecinde penye iç çamaşırı tercih etmesi de önemlidir. Ayrıca cinsel ilişki de bir ay boyunca gerçekleştirilmemelidir. Eğer estetik uygulaması ardından doktorunuz tarafından belirtilen konulara önem gösterirseniz, sonuçlardan daha fazla memnun kalabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra doktorunuz, Barbie Vajina Estetiği’nin ardından size bir takım ilaçlar ve kremler reçete edebilir. Bunlar da söylendiği gibi doğru bir şekilde kullanılmalıdır.

Barbie Vajina Estetiği kimlere yapılabilir?
Barbie vajina estetiği pek çok kişiye yapılabilir. Temel olarak şu gibi durumlarda gerçekleştirilebilir. Klitpriste deri fazlalığı gibi problemle cinsel hazda zamanla azalma meydana gelmesi, vajina kaslarının genişlemesi, Doğumun ardından şekilde deformasyon, kilo değişimleri sebebiyle sarkma, bunların yanı sıra kişiler vajina görünümlerinden hoşnut değilse de Barbie Vajina Estetiği uygulanabilir.

“BARBIE VAJİNA ESTETİĞİ İLE CİNSEL SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK MÜMKÜNDÜR”
Barbie Vajina Estetiği neden yapılır?
Cinsel yaşam her insanın hayatında önemli bir yere sahiptir. Bu açıdan yaşanan bir problem, kişileri olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Barbie Vajina Estetiği ile bunlara çözüm bulmak mümkündür. Cinsel, hijyenik, fiziksel ve tıbbi birtakım artıları vardır. Yapılma nedenleri arasında şu gibi maddeler de mevcuttur. Bikini ya da tayt giyildiğinde, çıkıntılı görünümlerin önüne geçmek, genital bölgede yer alan deri fazlalıklarına bağlı mantar enfeksiyonlarının önüne geçmek, sık vajinal enfeksiyonların, genital bölgede koku oluşumunun önüne geçmek, hijyenik problemleri önlemek, cinsel ilişki sırasında dudak gerilmesine bağlı acıları önlemek, idrar yaparken ortaya çıkan sorunları önlemek, büyük ve sarkık iç dudakların giysiye sürtünmesini önlemek amacıyla bu operasyon gerçekleştirilebilir.

Barbie Vajina Estetiği hastanede yatmayı gerektirir mi?
Tıbbi uygulamalar ardından belirli bir süre hastanede yatmak, müşahede altında kalmak gerekebilir. Bu nedenle Barbie Vajina Estetiği yaptırmak isteyen kişiler de öncesinde bu durumu sorabilmektedir. Operasyon başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra kısa bir süre müşahede yapılır. Ardından da hastalar normal yaşamlarına dönebilir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken konular kişilere bildirilir. Bunlara dikkat etmek de iyi sonuçlar alınması için şarttır. Dr. Nazlı Korkmaz kliniğinde her hastaya özel tedavi planları sunularak, her zaman hayal ettikleri estetikler sağlanır.
Diğer genital bölge estetikleri nelerdir?
Barbie Vajina Estetiği, doktor tarafından hastanın uygun bulunması halinde gerçekleştirilir. Dolayısıyla öncesinde muayene yapılmakta, buna göre bir tedavi belirlenmektedir. Eğer bunun için bir engel görülse bile farklı uygulamalar da yer alır. Vajina daraltma, vajina dudak estetiği, G noktası büyütme, klitoris estetiği, perine estetiği, venüs tepesi estetiği ve yağ aldırma, vajina dış dudak sarkması estetiği, vajina dış dudak dolgusu ve vajina ip uygulamaları. Bunların her biri kişilere özel bir şekilde planlanarak yapılır. Dolayısıyla Barbie Vajina Estetiği uygulanamayacak olsa bile hastaların endişelenmesi gerekmez. Dr. Nazlı Korkmaz olarak ihtiyaçları ve istekleri en iyi şekilde değerlendirerek kişiye çözümler sunuyoruz. Ayrıca dış dudak yağ dolgusu ile vajina sarkması tedavisi de gerçekleştirilmektedir. Bunların yanında cilt fazlalığının çıkartılarak germe ameliyatı yapılması, sarkıklığın altına destek doku olması için yağ dolgusu, ışık ya da ultrasonik dalgalarla sıkıştırma, örümcek ağı kollajen ve elastin üretimini uyaran ip uygulamaları, mezoterapi ve PRP ile sıkılaştırma gibi kombine tedaviler de yapılır.