Murat-Şeyma Şener: Başarılarla Dolu Bir Yılı Geride Bıraktılar

Murat-Şeyma Şener:  Başarılarla Dolu Bir Yılı Geride Bıraktılar Murat-Şeyma Şener: Başarılarla Dolu Bir Yılı Geride Bıraktılar

Elit İstanbul Tıp Merkezi Kurucusu Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat Şener ve Elit İstanbul Tıp Merkezi Genel Koordinatörü Şeyma Şener, 2021 yılında da merkezlerinde özenle seçilmiş hekim kadroları ve son teknoloji cihazlarıyla hizmet vermeye devam etti. Şener çifti sağlık alanında başarılarla dolu bir yılı geride bıraktı.  

Kurulduğu günden bu yana hastalarına etik değerlerden ödün vermeden, en doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetin sunan Elit İstanbul Tıp Merkezi, başarılarla dolu bir yılı geride bıraktı. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat Şener ve eşi Şeyma Şener’in özenle seçilmiş hekim kadrosu ve son teknoloji cihazlarla hizmet verdiği merkez çok sayıda hastayı sağlığına kavuşturdu. Hasta haklarına ve hasta memnuniyetine her zaman olduğu gibi bu yılda da büyük bir önem veren, güler yüzlü yaklaşımı ile hasta ve yakınlarını güvende hissettiren merkez tüm tetkik, teşhis ve tedavi süreçlerinde en iyi hizmeti verdi. 2100 metrekare kapalı alanda kurulmuş, 12 adet polikliniği, acil servisi, biyokimya ve radyoloji laboratuvarları, saç ekim ünitesi ve medikal estetik ünitesi ile hastaların tüm ihtiyaçlarına, yenilikçi yöntemlerle cevap veren Elit İstanbul Tıp Merkezi, 2021 yılında en çok güvenilen ve başvurulan sağlık kuruluşlarından birisi oldu. Danışanlarını merkezinde ağırlayarak tedavilerini gerçekleştirmenin yanı sıra sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarla da bilgilendiren ve kalp sağlığı konusunda bilinçlenmelerini sağlayan Dr. Murat Şener farklı alanlardaki çalışmalarıyla oldukça aktif bir yılı geride bıraktı.

ELİT İSTANBUL TIP MERKEZİ, YILIN EN İYİ SAĞLIK GRUBU SEÇİLDİ
Kardiyoloji alanındaki çalışmalarının yanı sıra birçok önemli davete de katılan Murat-Şeyma Şener çifti, ödül törenlerinin en önemli konukları arasına girdi. Uyumlu şıklıkları ve pozitif enerjileriyle katıldıkları her davette beğeni toplayan Murat-Şeyma Şener sosyal yaşam dünyasının en sevilen isimleri arasına girdi. Dr. Murat Şener, Gossip Mag Ödül Töreni’nde de ‘Yılın En İyi Sağlık Grubu’ ödülünü alırken Şeyma Şener de merkez yönetiminde gösterdiği başarılardan dolayı ünlü isimler tarafından tebrik edildi.


 

Murat-Şeyma Şener