Murat Erat: Doğaya Olan Duyarlılığını Bir Kez Daha Gösterdi

Murat Erat: Doğaya Olan Duyarlılığını Bir Kez Daha Gösterdi Murat Erat: Doğaya Olan Duyarlılığını Bir Kez Daha Gösterdi

Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, ekibiyle birlikte Sarıyer Kısırkaya'da bulunan ormanlık alana giderek çevre temizliği yaptı. Günün sonunda 'Çevremiz Gelecek Nesillere Devredeceğimiz Emanettir' yazılı bir pankart açan Asortie Mobilya ekibi doğaya olan duyarlılığını bir kez daha gösterdi.  

İstanbul, Sırbistan, Dubai ve Ukrayna mağazalarından dünyanın dört bir yanına mobilya ihracatı yapan; teknolojiye olan yatırımları, üst düzey ürün kalitesi ve satış sonrası hizmet ağları ile farkını her zaman ortaya koyan Asortie Mobilya'nın Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, çevreye olan duyarlılığını bir kez daha gösterdi. İş dünyasındaki başarıları ve sportif yaşam tarzı ile dikkat çeken Murat Erat çok yönlü kişiliği ile tanınan bir isim. İş yoğunluğundan ve yurt dışı seyahatlerinden fırsat bulduğu her anda şehrin gürültüsünden uzak, doğal ortamlarda vakit geçiren ve bu şekilde stres atarak enerji depoladığını söyleyen Murat Erat, son dönemde yaşanan iklim krizine ve beraberinde gelen yangın, sel gibi doğal felaketlere dikkat çekmek adına önemli bir sosyal sorumluluk çalışmasına daha imza attı. Ekibiyle birlikte Sarıyer Kısırkaya'da bulunan bir ormanlık alana giderek çevre temizliği yapan Murat Erat, etrafa bırakılan atıkları topladı. Toplanan atıkların bir kısmını çevrede bulunan geri dönüşüm kutularına bırakan Asortie ekibi günün sonunda 'Çevremiz Gelecek Nesillere Devredeceğimiz Emanettir' yazılı bir pankart açarak doğa ile iç içe sürdürülebir bir yaşamın önemine vurgu yaptı.

SAHİPSİZ HAYVANLARI DA UNUTMADI
Hayvanlar konusundaki duyarlılığı ile de tanınan ünlü İş İnsanı Murat Erat, sık sık sokak hayvanlarının barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Barınaklara yardımlarda bulunan ve sokakta yaşayan hayvanların sahiplendirilmesi konusunda da çalışmalar yapan başarılı iş insanı, çevre temizliğinin ardından bölgede bulunan bir barınağı da ziyaret etti. Buradaki hayvanların durumları hakkında bilgi alarak mama yardımında bulunan Murat Erat, barınak sahipleriyle bir süre sohbet etti. Asortie Mobilya olarak hayvanları ve çevreyi korumayı bir ilke haline getirdiklerini, insanın ancak doğa ile bütünleşerek felaketlerin ve iklim krizlerinin önüne geçebileceğini söyleyen iş insanı kendisine destek olan ekip arkadaşlarına da teşekkür etti.

 

Murat Erat