Moda ve Güzellik Tutkunları ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu

Moda ve Güzellik Tutkunları  ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu Moda ve Güzellik Tutkunları ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu

‘Beauty & Fashion Day 22’ Klass Magazin basın sponsorluğunda, Ankara Hilton Otel'de gerçekleşti. “Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla düzenlenen etkinliğe Ankara’nın iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katılım gösterdi.  

Ankara'nın güzellik ve moda alanında sektöre yön veren organizasyonlarından ‘Beauty & Fashion Day 22’ “Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkarak kadınlara her yaşta bakımlı, başarılı, güzel, sağlıklı ve güçlü olabilecekleri gerçeğini bir kez daha hatırlattı.
Ankara Hilton Otel'de gerçekleşen ve basın sponsorluğunu Klass Magazin’in üstlendiği organizasyona iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından 250 seçkin davetli katıldı.
Sağlık ve moda alanında çok değerli uzman konukların sunumlar yaparak, güncel konuları ve merak edilenleri paylaştığı organizasyonun moderatörlüğünü ise Sunucu Ebru Akel gerçekleştirdi. Estetik Tıp Doktoru Prof. Dr. Banu Çaycı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Pabuççu ve Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Tansu Erakman moderatör eşliğinde 15'er dakikalık söyleşilerle dinleyicilerle kendi alanlarında son çıkan yenilikleri paylaşırken, dört ünlü modacı da sezona uygun koleksiyonlarını seyircilerin beğenisine sundu. Kokteylin de yapıldığı ve VIP olarak gerçekleştirilen Beauty Fashion Day, online olarak Brand Invest'in ve katılımcıların Instagram hesaplarından online olarak takip edildi. Etkinlikte, Ressam Hikmet Çetinkaya’nın eserlerinden bağışlanan bir tablo ise müzayede yapılarak açık artırmayla satıldı. Buradan elde edilen gelir ise kadınlar ve kız çocukları için daha iyi bir dünya kurmak amacıyla hayata geçirilen ve Bı̇rleşmı̇ş Mı̇lletler’de İstı̇şare Statülü bı̇r sı̇vı̇l toplum örgütü olan Soroptimist International’a bağlı çalışan ‘Gazı̇osmanpaşa Soroptimist Kulübü’ne bağışlandı.
 
Moda ve Güzellik Tutkunları  ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu Tansu Erakman-Banu Çaycı-Emre Pabuççu
Moda ve Güzellik Tutkunları  ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu Dilan Çakan
Moda ve Güzellik Tutkunları  ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu Anna Ergen-Nelly Hiçdurmaz
Moda ve Güzellik Tutkunları  ‘Beauty & Fashion Day’da Buluştu Ebru Akel-Banu Çaycı