Merkezimize Gelen Her İnsan Buradan Hep Gülerek Ayrılmıştır

Merkezimize Gelen Her İnsan Buradan Hep Gülerek Ayrılmıştır Merkezimize Gelen Her İnsan Buradan Hep Gülerek Ayrılmıştır

Ünlü Güzellik Uzmanı Hatice Çavaş, danışanlarına olan yaklaşımını Klass’a anlattı.

Verdiği hizmetlerde her zaman danışanlarının mutluluğunu ön plana alan, kişiye karakterine ve yaşam tarzına uygun dokunuşları yapan Hatice Çavaş, Etilerde’ki merkezinden sonra İstiklal Caddesi ve Londra’da açtığı yeni şubelerle büyümesini sürdürüyor. Cilt gençleştirme, kalıcı makyaj, kaş kontürleri ve bölgesel zayıflama konusunda kaliteli bir hizmet veren ünlü güzellik uzmanı eğitimci kimliği ile de alanında fark yaratıyor. Danışanlarıyla birebir ilişki kurarak onları her yönüyle analiz eden ve ihtiyaçları doğrultusunda en doğru işlemleri yaparak kişilerin yaşamına güzellik katan Hatice Çavaş ile açılışını gerçekleştirdiği yeni şubelerini, yaptığı uygulamaların detaylarını Klass okurları için konuştuk.

Hatice Hanım, güzellik, estetik ve bakım alanında sunduğunuz hizmeti genişleterek yeni şubelerle büyümeye devam ediyorsunuz. Yakın zamanda açtığınız şubelerden bahsedebilir misiniz?
Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığımız Londra şubemizin açılışını yaptık. Bu şubenin dışında İstanbul’un en kalabalık caddesi olan İstiklal Caddesi’nde, Demirören AVM’nin içerisinde de bir şubemizi açtık ve aktif hale getirdik. Bu gelişmelerden dolayı çok mutluyum. Bundan sonra da yeni şubeler açacağımıza inanıyorum.


Şubelerinizde daha çok hangi hizmetleri ön plana çıkıyor?
Bildiğiniz üzere ben yıllardan beri hocalık yapıyorum. Hoca olunca her şeyi bilmek zorundasınız. Çok şükür ki hastalarım benden ve yaptığım işlemlerden memnunlar. Yurt dışında cilt gençleştirme, kaş kontürleri ve kalıcı makyaj ile ilgili daha çok talep alıyoruz. Türkiye’deki şubelerimizde de bölgesel zayıflamadan saç ve tırnağa kadar bütün bakımlar olacak. Ayrıca Kalıcı makyaj işlemini de gerçekleştiriyoruz. Kalıcı makyaj dediğimiz şey aslında geçici makyajdır. Bu makyajın dokuya göre bir yıldan dört yıla kadar kalıcılığı olur. Bunun yanında uyguladığımız kıl teknikleri var. Kıl tekniklerini en üst tabakaya uyguluyoruz. Bir yıl kalıcılığı olan natürel sonuçlar elde ediyoruz. Ben Hatice Çavaş olarak herkese kolay kolay kaş yapmıyorum. Yalnızca kişinin ihtiyacı varsa yapıyorum. Tamamen dökülmüş kaşlara, daha çok pudralı sistemle çalışıyorum. Seyrek kaşlara kıl tekniği ile hafif tüy görüntüsü vermeye çalışıyorum. Hastalarımı her zaman mutlu etmeye çalışıyorum. Onların yaşam tarzlarına, kişiliklerine uygun işlemi yapmaya çalışıyorum.

Sizi diğer güzellik uzmanlarından ayıran özellikleriniz nelerdir?
Ben merkezimize gelen danışanlarımla işleme başlamadan önce kahve içerek, yarım saat kadar sohbet ediyorum. O sohbetlerde kişiyi analiz ederek ne istediğini, ona en uygun olan işlemi anlamaya çalışıyorum. Kişinin, yaşam tarzı ve karakteri bizim için çok önemli. Merkezimize gelen her insan buradan hep gülerek ayrılmıştır. Bizim en önemli farkımız bu. Bildiğiniz gibi ben aynı zamanda kozmik enerji uzmanıyım. Verilen her şeyin başı sevgidir prensibiyle kozmik enerjiyi de danışanlarıma yansıtıyorum.

Bölgesel zayıflamada nasıl bir süreç izliyorsunuz?
Eğer bir obezlik söz konusuysa onu mutlaka doktora yönlendiriyoruz. Seksen kiloya kadar olan kişilere biz direkt olarak yardımcı olurken daha fazla kiloya sahip danışanların mutlaka diyetisyene gitmesini öneriyoruz. Vücudu zayıf ancak belli bir bölgesi kilolu olan kişilere kullandığımız cihazlar ve enjeksiyonlarla bölgesel zayıflama işlemini uyguluyoruz.

INSTAGRAM: haticecavasestetikveguzellik

Hatice Çavaş