Melec- Umut Çakmak : Cahide Palazzo’da Sibel Can İle Keyif Dolu Bir Gece Geçirdi

Melec- Umut Çakmak :  Cahide Palazzo’da Sibel Can İle Keyif Dolu Bir Gece Geçirdi Melec- Umut Çakmak : Cahide Palazzo’da Sibel Can İle Keyif Dolu Bir Gece Geçirdi

Hem iş dünyasındaki başarılı çalışmaları hem de renkli sosyal yaşamları ile dikkatleri çeken MC ART Mimarlık kurucusu Melec Çakmak ve Avusturya’da gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden başarılı iş insanı Umut Çakmak, Cahide Palazzo’nun büyüleyici atmosferinde eğlenceli bir gece geçirdi. Özel sahne şovlarının gerçekleştiği ve ünlü Sanatçı Sibel Can’ın sahne aldığı geceye Melec Çakmak ve eşi Umut Çakmak’a iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostları da katıldı.  

MC ART Mimarlık kurucusu Melec Çakmak ve Viyana'da gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden başarılı iş insanı Umut Çakmak, İstanbul'un eğlence dünyasının parlayan yıldızı Cahide Palazzo’da keyif dolu bir gece geçirdi. Ünlü sanatçı Sibel Can'ın sahne aldığı bu özel gecede Çakmak çifti, gecenin keyfini doyasıya çıkardı. Özel sahne şovlarının gerçekleştiği ve eğlenceli anların yaşandığı geceye Melec Çakmak ve eşi Umut Çakmak’a iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostları da katıldı. Melec Çakmak, gecede giydiği beyaz renkli takım elbisesi ile ilgi çekerken gecenin atmosferi, Cahide Palazzo'nun benzersiz güzelliği ve Sibel Can'ın unutulmaz performansıyla büyüleyici bir hal aldı. İş hayatındaki başarılı çalışmaları ile tanınan Melec ve Umut Çakmak, gece boyunca objektiflere yansıyan pozlarıyla dikkatleri çekerken, eğlenceli anlarını dostlarıyla paylaşmanın da keyfini çıkardı. Çakmak çifti, “Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Cahide Palazzo’nun şık ve göz alıcı ambiyansında, Sibel Can’ın muhteşem performansı ile eşsiz bir gece yaşadık. Sahne şovları ise gecemize renk kattı. Büyüleyici bir geceydi. Keyif dolu anlar yaşadık. Çok teşekkür ederiz.” sözleriyle geceye dair izlenimlerini paylaşmayı ihmal etmediler.
Haber: Talha Sever