Klass Model Türkiye Oyunculuk Ve Modellik Sektörüne Yeni Yıldızlar Kazandıracak

Klass Model Türkiye  Oyunculuk Ve Modellik Sektörüne Yeni Yıldızlar Kazandıracak Klass Model Türkiye Oyunculuk Ve Modellik Sektörüne Yeni Yıldızlar Kazandıracak

Türkiye’nin en beğenilen dergisi Klass Magazin, podyumların yanı sıra dizi ve sinema sektörüne yeni yıldızlar kazandırmak için yepyeni bir girişime imza attı. Aralık ayında düzenlenecek olan “Alyalina Klass Model Türkiye” Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu öncülüğünde ilklere imza atacak.  

Türkiye’nin en çok okunan dergisi cemiyet ve magazin dergisi Klass Magazin’in kurucusu Muammer Kapucuoğlu, sektördeki 30 yıllık kariyerini yeni bir girişimle süslüyor. Alyalina Klass Model Türkiye… 20 yıl önce yine bir öngörüyle cemiyet ve magazin dünyasının nabzını tutan Klass Magazin’i kuran ve zaman içinde Klass Magazin’i web sitesine, Instagram’a ve YouTube platformuna taşıyan ardından ise düzenlediği Klass Ödülleri gecesiyle Türkiye’nin en prestijli gecesine imza atan Muammer Kapucuoğlu himayesinde ve Klass Medya Grubu bünyesinde gerçekleşecek olan Alyalina Klass Model Türkiye, her biri alanının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleriyle de fark yaratacak.

DERECEYE GİRENLER HAYALLERİNE KAVUŞACAK
Klass Model Türkiye Yarışmasının ilk 3 derecenin yanı sıra ‘Klass Fizik’ ‘Klass Fotomodel’ ‘Klass Face’ ‘Klass Catwalk’ olarak 4 tane mansiyon ödülü olacak. Aynı zamanda da gecenin ana sponsoru Alyalina da kendi reklam filmleri ve çekimleri için dereceye girmiş ya da girememiş bir ismi seçerek sene boyunca reklam yüzü olarak kullanacak. Dereceye giren isimler Türkiye’nin yıldız adayları arasına katılırken yarışmayı kazanan isimlerin menajerliğini de 3 yıl boyunca Klass Medya Grubu bünyesinde kurulacak menajerlik şirketi üstlenecek ve ilk 3’e giren isimler Türkiye’nin en önemli defilelerinde, dizi ya da sinema filmlerinde yer alacak.

ALYALİNA KLASS MODEL TÜRKİYE BÜYÜK SES GETİRECEK
Türkiye’nin en önemli modellik yarışması olacak Alyalina Klass Model Türkiye’nin başvuruları 1 Temmuz-30 Eylül arasında yalnızca www.klassmodelturkiye.com adresinden gerçekleşecek. Sonrasında fotoğraf elemesinin ardından ise ekim ayında yarı final elemesi için yarışmacılar jürinin karşısına çıkacak ve finale kalan isimler belli olacak. Final öncesinde gerçekleşecek kampta yarışmacılar hem birbiriyle tanışacak hem de usta isimlerden modellik ve oyunculukla ilgili eğitim alacaklar. Finalde ise Türkiye’nin en önemli ve en saygın isimlerinin yer aldığı jüri karşısına bir kez daha çıkacak yarışmacılar Alyalina Klass Model Türkiye’nin birincisi olmak için yarışacak. Alyalina Klass Model Türkiye yalnızca güzellik ön planda olmayacak. Güzelliğin yanı sıra yarışmacıların pozitif enerjisi, eğitim durumu, yabancı dil bilgisi ve hedefleri de jüri üyelerinin değerlendireceği kriterler arasında olacak.

Alyalina Klass Model Türkiye için başvuru şartları:
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • 18-25 yaşları arasında olmak.(1999 ve sonrası)
  • 18 yaşın altındaki kişiler anne veya babanın noter onaylı izin belgesi
  • TC Kimlik Kartı görseli
  • 3 boy 1 vesikalık fotoğraf
  • Klass Model Türkiye başvuru sözleşmesi