Kapıdağ Holding’i En Üst Seviyelere Çıkarma Amacıyla Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz

Kapıdağ Holding’i En Üst Seviyelere Çıkarma Amacıyla Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz Kapıdağ Holding’i En Üst Seviyelere Çıkarma Amacıyla Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz

Kapıdağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğurcan Kapıdağ, Kapıdağ Holding’in kuruluş hikayesini ve sağladığı hizmetleri Klass’a anlattı.  

Kapıdağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğurcan Kapıdağ, reklam ve medya sektöründe uzun yıllar devam eden çalışmalarının Kapıdağ Holding bünyesinde faaliyet alanlarını genişleterek reklam ve medya sektörü dışında kozmetik, ilaç, yazılım, teknoloji, gayrimenkul proje yönetimi gibi çalışmalar yaptıklarını söylüyor. Hizmette müşteri memnuniyeti ve kaliteyi önemsediklerini ifade eden başarılı iş insanı, küreselleşen dünya ekonomisinde her zaman büyüme ve gelişmeyi hedefleyerek sektörde en iyisi olma ve Kapıdağ Holding’i en üst seviyelere çıkarma amacıyla yatırımlarına ve çalışmalarına devam edeceklerini vurguluyor. Genç ve başarılı iş adamı Uğurcan Kapıdağ ile sektördeki başarıları ve sundukları hizmetleri Klass okurları için konuştuk.

Uğurcan Bey, Kapıdağ Holding bünyesindeki markalarla birçok sektöre öncülük ediyorsunuz. Öncelikle sizi tanıyarak Kapıdağ Holding’in kuruluş hikayesini dinleyebilir miyiz?
1973 yılında Kapıdağ reklam olarak temeli atılan ve reklam ve medya sektöründe uzun yıllar çalışmalarına devam eden Kapıdağ ailesi Kapıdağ Holding olarak faaliyetlerini reklam ve medya sektörü dışında gayrimenkul proje yönetimi ve geliştirme, kozmetik, ilaç, yazılım ve teknoloji sektörlerinde çalışmalarına devam etmektedir. Yaptığımız işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Kapıdağ Holding politikasından ödün vermeden standartlarımızı koruyarak büyümeye devam etmekteyiz.


Holding bünyesinde hangi markalarla hangi sektörlerde yer alıyorsunuz?
Büyüyen ve gelişen grubumuz özellikle kozmetik, medikal, ilaç ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteriyor. Ortadoğu ve Avrupa’daki partnerlerimizle iş ortaklığına yönelik görüşmelere devam etmekteyiz. Kısa zaman içerisinde yeni iş birlikteliklerimizi sizlerle paylaşabiliriz. Bunun dışında 2023 yılında açık hava reklam sektöründe önemli yatırımlara imza atacağız. Ayrıca turizm ve gıda sektörlerinde yeni yatırımlarımız olacak.

Sizin için bünyenizde bulunan DMB Agency’nin özel bir anlamı var. Peki DMB Agency markası nasıl oluştu?
DMB Agency 2017 yılında kuruldu. İyinin en iyisi olabilmeniz için en yaratıcı fikirler ile kampanya ve içerikler üreten ve kazandıran stratejiler geliştirerek yolunuzu aydınlatan 360° reklam ajansıyız.

DMB Agency’nin hizmetleri nelerdir? Müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar nelerdir?
Ağırlıklı olarak medya satın alma ve prodüksiyon hizmetleri üzerine yoğunlaşarak kurulan başarılı iş birlikleri ve sağlam referanslarımız doğrultusunda, hizmet yelpazemizi genişletiyoruz. Aynı zamanda dijital pazarlama ve sosyal medya hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için sürdürülebilir ve çalışan pazarlama stratejileri üretiyoruz. Hazır ve uygulanmış fikirlere yer vermeden yaratıcılığı ön planda tutup, ulusal ve uluslararası alanda birçok projeye adım atarak; genç, dinamik, yaratıcı ve yeniliğe doymak bilmeyen ekibimiz ile sektörde doğru işler yapmaya odaklı misyonumuzla yol almaya devam ediyoruz.

Outdoor reklam sektöründe öne çıkan markalardan oldunuz. Unka Group nerelerde hizmet veriyor? Toplam kaç mecrada yer alıyorsunuz?
Açıkhava reklamcılığı alanında tüketiciyle anında buluşabilecek interaktif ve efektif kampanyalarla; billboardlar, megaboard ve duvarlar, iç ve dış mekanlarda ayrıcalıklı konumlandırmalar sağlıyoruz. Grafik tasarımdan, yer seçimine, baskıdan rezervasyona ve yayın takibine kadar olan tüm süreçleri profesyonel olarak yürütüp, geniş reklam seçenekleri ile şehirde tek seferde milyonlarca insana ulaşıyoruz. Yine aynı şekilde prodüksiyon hizmetleri konusunda uzman ekiplerimizle senaryo aşamasından post prodüksiyon aşamasına kadar olan tüm süreçte iç veya dış mekân çekimlerindeki detayları ile prodüksiyon hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kongre, seminer gibi birçok etkinlikleriniz için eğitim filmleri, tanıtım filmleri, kurumsal video gibi video içeriklerini hazırlıyoruz. Hizmet verirken en yaratıcı fikirleri günümüz trendleri ile birleştirerek sizlere sunuyoruz. Ekipman kiralama hizmetleri, kreatif hizmetler, dijital pazarlama ve sosyal medya hizmet sağladığımız alanlar arasında.

Outdoor reklamın avantajları nelerdir?
Diğer adıyla açık hava reklamlarının avantajı daha çok tüketiciye ulaşmaktır. Marka bu reklamlar ile daha çok görünür olarak, müşteri gözünde iyi bir imaj bırakmak mümkündür. Tüketiciyi düşünerek reklam verecek olan markalar, otobüs durakları, yol tabelaları, billboardlar kullanmalıdır. Açık hava reklamcılığının temeli başarılı ve planlı bir strateji sürecini tamamlamaktan geçer. İyi bir strateji ile, markalara yönelik çalışma doğrultusunda belirlenen hedef kitleye en iyi şekilde ulaşmak mümkün olur. Son zamanlarda popülerliği iyice artan açık hava reklamcılığı istenilen mesajları iletmek için sıkça kullanılan yollardan biridir. Bunun yanı sıra açık hava reklamcılığının avantajları arasında ekonomik olması da yer almaktadır. Açık hava reklamları eskiden çok yüksek bütçelerle gerçekleştiriliyordu. Fakat günümüzde gelişen teknoloji ve tasarım seçenekleri sayesinde daha az maliyetle daha uzun süre reklam yayınlama imkânınız oluyor. Açık hava reklamcılığı yapılırken bilinmesi gereken önemli nokta markanın beklentileri doğrultusunda, açık ve dikkat çeken bir şekilde mesaj bırakılmasıdır. 

Hedefleriniz nelerdir? Gelecekte Kapıdağ Holding’i nerede görmeyi hedefliyorsunuz?
Küreselleşen dünya ekonomisinde 50 yılı aşkın tecrübemizi de kullanarak sürekli büyüyen ve gelişen bir marka olarak Kapıdağ Holding’i küresel oyuncular arasında daha üst sıralara taşımak için girişimlerimize yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

İnstagram:ugurcankapıdag54


 

Uğurcan Kapıdağ

Kapıdağ Holding’i En Üst Seviyelere Çıkarma Amacıyla Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz Uğurcan Kapıdağ