İstanbul'da Sunduğumuz Hizmetlerin Hepsi Bodrum’da Fazlasıyla Olacak

İstanbul'da Sunduğumuz Hizmetlerin Hepsi Bodrum’da Fazlasıyla Olacak İstanbul'da Sunduğumuz Hizmetlerin Hepsi Bodrum’da Fazlasıyla Olacak

Ünlü Estetik-Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman, yeni şubesi için neden Bodrum'u tercih ettiğini Klass'a anlattı.  

Sağlık ve güzellik alanında danışanlarına nitelikli bir hizmet sunan Ahu Karaduman İstanbul'da bulunan merkezinin yanı sıra Bodrum'da da yeni bir şubenin açılışını gerçekleştirdi. Bodrum'da artan nüfus ve bölgenin nitelikli bir güzellik merkezine ihtiyaç duyması gibi sebeplerden dolayı hizmetlerini Bodrum'a da taşıma kararı aldığını söyleyen Ahu Karaduman yeni merkezinde de son teknoloji cihazlar ve eğitimli personel ile hizmet verecek. Sektördeki nitelikli çalışan eksiğini gidermek için bu alanda eğitimler de veren ünlü güzellik uzmanı eğitimlerini Bodrum'da da sürdürecek. Dekolte Plus Güzellik Merkezi Kurucusu, Estetik-Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman ile Bodrum şubesini ve burada vereceği hizmetleri Klass okurları için konuştuk.


Ahu Hanım, İstanbul'da sunduğunuz özel hizmetleri Bodrum'a da taşıdınız. Bodrum'u tercih etmenizin sebebi nedir?
İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerin hepsi Bodrum'da fazlasıyla olacak. Bodrum'da hizmet alanların İstanbul'da devam etmesini, İstanbul'da hizmet alanların Bodrum'da devam etmesini istedik. Bodrum'daki Sağlıklı Yaşam Merkezi'miz diyetisyeni, psikolojik danışmanı ve tüm son sistem cihazları ile hizmet veriyor. Bodrum'u tercih etmemizin sebebi İstanbul ve yurt dışı danışanlarımızın büyük bir bölümünün yaz aylarında Bodrum'da olması, Bodrum nüfusunun her geçen gün çoğalması ve Bodrum'un böyle bir merkeze ihtiyaç duyması şeklinde sıralayabiliriz. Diğer şubelerimizde olduğu gibi insanlar içeri girdiği ilk dakikadan itibaren kendilerini iyi, güvende ve keyifli hissediyorlar.   

Burayı oluştururken nelere önem verdiniz? Mimari anlamda avantajları nelerdir?
Buradaki tasarımı İstanbul'dan gelen mimarım Emel Balcı yaptığı için çok şanslıydım. Projeyi 29 günde teslim ettiler. Buradaki merkezin avantajı ferah bir ortama sahip olması. Pandemi nedeniyle insanların çok fazla iç içe olmasını istemedik. Özel odalarımız ve geniş salonumuzla müşterilerimize konforlu bir ortamda kaliteli bir hizmet vereceğiz.

Burada hangi hizmetleri sunacaksınız?
Sağlıklı yaşam merkezimizde beslenme programları, psikolojik danışmanlık, alternatif tıp yöntemleri, bölgesel incelme ve kas çalıştırmaya yönelik cihazlar ile hizmet vereceğiz.
Güzellik ve akademi bölümünde ise cilt bakımlarımız, anti-aging bakımlar ve eğitimlerimiz olacak. Müşterilerimizin sağlık ve güzellik alanında aradıkları her şeyi bulabileceği bir merkez olmak istiyoruz.

Sizi daima teknolojiye yatırım yapan yenilikçi biri olarak tanıyoruz. Buradaki cihazları seçerken nelere önem verdiniz?
Bu şubemizde de diğer şubelerde bulunan sistemlerin aynısını getirdik. Bunların yanı sıra yepyeni sistemler de eklenecek. Bunları müşterilerimiz için sürpriz olarak saklıyoruz. Yakında açıklayacağız. Bizim diğer güzellik merkezlerinden en önemli farkımız her zaman güncel ve son teknoloji ile hizmet vermemiz. Piyasaya yeni çıkan cihazları en kısa sürede kliniğimize kazandırarak onlarla ilgili gerekli eğitimleri personelimize veriyoruz. Personelimizin de cihazlarımızı iyi tanımasına ve donanımlı olmasına büyük bir önem veriyoruz. Bodrum'da da aynı anlayışla hareket edeceğiz.

Bodrum ekibini oluştururken nasıl bir eğitim verdiniz? Bu şubenizde İstanbul şubenizden uzmanlar olacak mı?
En başta İstanbul şubede bizimle çalışan kişileri tercih ettik. Eğitim merkezimiz de olduğu için yaza kadar eğitimlerimizi tamamlayıp ekibimizi büyüteceğiz. İstanbul şubeden her zaman destek alabileceğiz.


Bodrum'un ardından yeni şubeler görecek miyiz? Franchise vermeyi düşünüyor musunuz?
Tüm röportajlarımda şubeye ve franchise sistemine karşı olduğumu söylerdim. Çok şubeleşmenin hizmet sektöründe kaliteyi düşürdüğünü düşünüyorum. Bu yüzden yakın zamanda başka bir şube açmayı düşünmüyorum. Bodrum bir bakıma benim için sürpriz oldu. Bütün şartlar oluştu ve kendimi Bodrum'da olmam gerekiyormuş gibi hissettim. Kendimi durduramadım diyebilirim.

Gelecek hedefleriniz nelerdir?
Daima yeni proje ve hedefler geliştiren bir insanım. Bodrum'daki şubemizden sonra bu sene akademiye ağırlık vermeyi düşünüyoruz. Amacımız sektörün kalifiye personel sıkıntısını elimizden geldiği kadar çözmek.
 

İnstagram: dplusclinic
 

Ahu Karaduman