İş ve Spor Camiasının Parlayan İsmi

İş ve Spor Camiasının Parlayan İsmi İş ve Spor Camiasının Parlayan İsmi

İş ve spor camiasının parlayan genç ismi Efe Bezci, yakışıklılığı, karizması, özgüveni ve sportif görünümüyle sosyal yaşam dünyasının gözde ve Klass isimlerinden. BESA Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi olan Efe Bezci, iş yaşamındaki azmini aktif spor yaşamıyla destekliyor.  

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun olan ve başarılı bir iş insanı olan babasından devraldığı bayrağı daha ileriye taşıma hedefiyle iş hayatına başlayan BESA Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci, aynı zamanda bir Beşiktaş aşığı ve Beşiktaş JK Yönetim Kurulu üyesi.

BESA Grup olarak “İnsana ve doğaya saygı” felsefesiyle hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmayı ve bireylerin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan BESA Grup’un dinamik ve sportif Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci, bu yönlerini tamamlayan ve ön plana çıkaran bir giyim tarzına sahip. Yakışıklığını, şıklığı ve özgüveniyle tamamlayan Efe Bezci, iş dünyasında olduğu kadar spor camiasında da dikkat çeken bir isim. Ayrıca i
ş dünyasını yakından takip etmek ve küresel rekabette daha güçlü bir Türkiye yaratmak amacıyla TÜSİAD, ATO, TÜGİAD gibi iş dünyası derneklerinde de aktif üyeliği bulunuyor.

Spora özel bir ilgisi olan, koyu bir Beşiktaş taraftarı ve aynı zamanda BJK Yönetim Kurulu üyesi olan Efe Bezci, ayrıca suyla ilgili tüm sporları ve özellikle jet ski gibi hızlı su sporlarını severek yapıyor. Yanı sıra golf, snowboard ve wakeboard gibi sporları yapmaktan da büyük keyif alan genç iş adamı, özgüven ve karizmasıyla sosyal yaşam dünyasının genç kuşak temsilcileri arasında özel ve Klass bir yer edinmiş durumda.

 

Efe Bezci