Irmak Budakoğlu: İstanbul’daki Hasta Memnuniyetimizi Antalya’ya Taşıdık

Irmak Budakoğlu: İstanbul’daki Hasta Memnuniyetimizi Antalya’ya Taşıdık Irmak Budakoğlu: İstanbul’daki Hasta Memnuniyetimizi Antalya’ya Taşıdık

DR. NEDİM Budakoğlu Medikal Estetik Kliniği Yöneticisi Irmak Budakoğlu, Antalya’daki Yeni Kliniğindeki Hizmetleri ve Kendilerini Diğer Kliniklerden Ayıran Yönleri Klass’a Anlattı.  

Dr. Nedim Budakoğlu Medikal Estetik Kliniği’nde yönetici kimliği ile ön plana çıkan ve kendilerini tercih eden hastalara mutlu olacakları işlemleri önermekten büyük bir keyif alan Irmak Budakoğlu, şimdilerde doğduğu şehir Antalya’da yeni bir klinik açarak oradaki danışanlara en iyi hizmeti sunmak için kollarını sıvadı. Antalya’daki yeni kliniklerinde tüm ameliyatsız estetik uygulamaların yanı sıra zayıflama ve bölgesel incelme konusunda da radikal uygulamalar yapacaklarını dile getiren başarılı iş kadını, zayıflama üzerine yoğunlaşacaklarını belirterek son teknoloji cihazlarla ve doğru protokollerle hastalarının isteklerini yerine getirdiklerini ifade etti. Irmak Budakoğlu ile Antakya’daki kliniğinde hangi hizmetleri sunacaklarını, kendilerini diğer kliniklerden ayıran noktaları Klass okurları için konuştuk. 

Irmak Hanım, siz medikal estetik kliniğinde yönetici kimliği ile ön plana çıkan başarılı bir iş kadınısınız. Öncelikle kliniğinizde hangi hizmetleri sunduğunuzu ve hastalarınıza yaklaşım tarzınızı öğrenebilir miyiz?
Tüm medikal estetik yani ameliyatsız estetik dediğimiz uygulamaların yanı sıra zayıflama ve bölgesel incelme konusunda da radikal uygulamalarımız mevcut. Hastalarımıza her zaman taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun kişisel protokoller önererek yaklaşıyoruz. Yeni bir oluşum sadece yeni ve moda diye herkese uygun olduğu anlamına gelmiyor.

'İSTANBUL'DAKİ TÜM HİZMETLERİMİZİ ANTALYA'DA DA SUNACAĞIZ'
Antalya’da yeni bir klinik açtınız. Şubeleşmeye nasıl karar verdiniz?

Biz zaten Antalya’da başladık ilk klinik süreçlerimize. Orada doğup büyüdüğüm için artık evimde hissettiğim yere dönmek ve İstanbul’daki hasta memnuniyetimizi Antalya’ya taşımak istedim. Burada da İstanbul’daki başarımızı sürdüreceğimize inanıyorum. Zaten buranın ilklerini başaran bir klinik olduğumuz için insanların bildiği bir markayız.

İstanbul’daki tüm hizmetlerinizi yeni kliniğinizde de sunacak mısınız? Antalya’daki şubenizde hangi hizmetler ön plana çıkıyor?
İstanbul’daki tüm hizmetlerimizin yanı sıra Antalya’da özellikle zayıflama üzerine yoğunlaşıyoruz. Güzellik sektöründe teknoloji çok önemli. Artık cihazlar hastaların birçok sorununa çözüm sunabiliyor ama uygulayan kişilerin de eğitimi ve tecrübeli olması çok önemli. Biz burada tecrübemizle teknolojiyi harmanlayarak son teknoloji cihazlarımız ve doğru protokoller ile hastalarımızın tüm taleplerini yerine getiriyoruz.

‘İNSANLARIN BİZİ TERCİH EDERKEN Kİ EN BÜYÜK SEBEBİ 20 SENELİK TECRÜBEMİZ’
Antalyadaki yeni kliniğinizi ayrıcalıklı kılan yönler nelerdir? Sizce insanlar sizi neden tercih etmeliler?

Öncelikle Antalya’daki en eski ve köklü kliniklerinden biriyiz. 2002 yılında burada açtığımız ilk klinikle birçok işleme öncü olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Burada birçok ilki gerçekleştirdik ve insanlar bu yüzden bize güven duyuyor. İnsanların bizi tercih ederken ki en büyük sebebi 20 senelik tecrübemiz.

‘GÜVEN VE HASTALARLA İLETİŞİM EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ’
Kliniğinizin kadrosunda kaç kişi var ve bu kadroyu nasıl oluşturdunuz?

Kliniğimizde şu anda 4 kişilik bir ekibiz. Güven ve hastalarla iletişim en büyük önceliğimiz. Bahsettiğim gibi tecrübeyi verdiğimiz eğitimlerle destekleyerek kadromuzu oluşturduk. İnsanların farkımızı hissedebileceği bir kadro oluşturduk diyebilirim.

Kliniğinizin mimarisi yapılırken nelere dikkat ettiniz?
Hastaların kendini rahat hissedeceği, hastane gibi ciddi ve gergin bir ortamın aksine herkesin kendini evinde hissedeceği noktalara dikkat ettim. Bekleme alanı ve işlem odalarımızın ferah olması hem insanların gerginliğini azaltıyor hem de işlem yapanlar için geniş bir çalışma alanı oluşturuyor. Bu yüzden mimari sürecimiz uzadı ama içimize sinen bir klinik oluşturduk.

Gelecek planlarınız arasında neler bulunuyor?
Umuyorum ki bu şubemizle beraber İstanbul, Antalya ve diğer şehirlerde şubelerimizi kalitemizden ve hastalarımızın bize olan güveninden ödün vermeden çoğaltmak.

İnstagram:ırmakbudakoglu
 

Irmak Budakoğlu

Irmak Budakoğlu: İstanbul’daki Hasta Memnuniyetimizi Antalya’ya Taşıdık Irmak Budakoğlu