Her Zaman Farklı, Şık ve Bakımlı

Her Zaman Farklı, Şık ve Bakımlı Her Zaman Farklı, Şık ve Bakımlı

İş ve sosyal yaşam dünyasının şık ve bakımlı kadınlarından biri olan Aylin Tahincioğlu her zaman farkını ortaya koyan bir isim. Davetlerin aranılan ismi Aylin Hanım, kıyafetlerine uyumlu aksesuarları ve çok özen gösterdiği saçı ve makyajıyla gece-gündüz girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekiyor.  

Sosyal yaşam dünyasının gözde isimlerinden Aylin Tahincioğlu, her zaman şık giyim tarzı ve zarif tavırlarıyla dikkat çekiyor. Sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden Aylin Tahincioğlu kendine has tarzıyla adeta bir stil ikonu. Davetlerin aranılan ismi Aylin Hanım, kıyafetlerine uyumlu aksesuarları ve çok özen gösterdiği saçı ve makyajıyla her zaman her girdiği ortamda tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Her giydiğini kendisine fazlasıyla yakıştırmayı başaran Aylin Tahincioğlu, göz dolduran stilinin yanı sıra asil ve mütevazi duruşu, ışıltısı ve zarif gülümseyişiyle son derece “klass” bir kadın.
Uzun boyu ve fit görünümüyle her zaman şıklığını ve zarif görüntüsünü koruyan Aylin Tahincioğlu'nun günlük stili de büyük beğeni topluyor. Aylin Hanım günlük ve gece şıklığında da daima takı seçiminde de son derece özenli ve genellikle seçimlerini sahibi olduğu mücevher markası Mer's'ten yana kullanıyor.

 

Aylin Tahincioğlu