Güzelliği, Fit Görünümü ve Stiliyle Farkını Ortaya Koyan Bir Trendsetter

Güzelliği, Fit Görünümü ve Stiliyle Farkını Ortaya Koyan Bir Trendsetter Güzelliği, Fit Görünümü ve Stiliyle Farkını Ortaya Koyan Bir Trendsetter

Begüm Şen davetlerde güzelliğinin yanı sıra örnek giyim tarzı ile her zaman ön plana çıkan klass bir isim. Begüm Şen, gerek güzelliği gerek fit görünümü gerekse stiliyle daima farkını ortaya koyan bir stil ikonu. Sosyal yaşam dünyasının sevilen ismi Begüm Şen, beğendiği şeyleri de kendine yakıştırmayı çok iyi biliyor.  

Türkiye’de birçok kadının gardrobuna sahip olmak isteyeceği bir isim kuşkusuz Begüm Şen. Düzgün fiziği ve seçtiği eşsiz parçalarla davetlerde ve günlük yaşamda tüm bakışları üzerinde toplamayı başaran Begüm Hanım, spor tarzda kıyafetlerle de şık olunabileceğini her fırsatta bizlere gösteriyor.

Bir stil ikonu olan sosyal yaşam dünyasının gözde isimlerinden Begüm Şen, her mevsim sezona uygun renklerde de giyinmeye özen gösteriyor. Şen, k
ıyafetleriyle ve muhteşem kombinleriyle girdiği her ortamda farkını ortaya koyabilen ender isimlerden biri. Enerjik ve pozitif giyim tarzıyla ve düzgün fiziğiyle son derece klass bir görünüme sahip olan Begüm Hanım güzelliğinin yanı sıra cool ve çarpıcı bir bütünlüğe sahip.

Sık sık Amerika’ya giden ve yaşadığı Beverly Hills’de de tarzını ortaya koyan Begüm Şen, Hollywood yıldızlarıyla kurduğu samimi dostluklarla da dünya gündemine giren bir isim.

 

Begüm Şen