Gamze Özlü Tarihi Yarımada’da Özel Bir Çekim Gerçekleştirdi

Gamze Özlü  Tarihi Yarımada’da Özel Bir Çekim Gerçekleştirdi Gamze Özlü Tarihi Yarımada’da Özel Bir Çekim Gerçekleştirdi

Özellikle lüks konut alanındaki tecrübesiyle ‘Lüks Konut Uzmanı’ olarak tanınan Gamze Özlü Group Real Estate Kurucusu Gamze Özlü, tarihi yarımada da özel bir çekim gerçekleştirerek yine tüm gözleri üstünde topladı. Çekimlerdeki güzelliği ile göz kamaştıran Gamze Özlü, sonrasında tarihi yarımadayı dolaşarak çalışmalarına devam etti.  

Emlak sektörünün pırlanta kadınları arasında yer alan, özellikle lüks konut alanındaki tecrübesiyle de çok sayıda ödülle başarısını taçlandıran Gamze Özlü Group Real Estate Kurucusu Gamze Özlü, tarihi yarımada da özel bir çekim gerçekleştirdi. Yurt içinden ve yurt dışından yatırımcılara lüks konut ve arsa satışı konusunda nitelikli bir danışmanlık hizmeti sunan başarılı iş kadını Gamze Özlü, çekimlerdeki güzelliği ve şıklığı ile gözleri üstünde topladı. Bir dönem moda tasarımcılığı yapan ve moda dünyasının trendlerini yakından takip ettiğini belirten Özlü, seçim yaptığı elbise ve kombinini tamamladığı takılarla kendi muhteşem stilini yarattı. Son derece pozitif, güçlü ve göz alıcı tarzı ile her zaman olduğu gibi şaşırtmaya ve ilham olmaya devam eden Gamze Özlü, çekim sonrası tarihi yarımadayı dolaşarak işi için konutları inceledi. Yaptığı yenilikçi projeleriyle adından sıkça bahsettiren Gamze Özlü, özellikle yabancı yatırımcıların bu bölgeyi çok sevdiğini söyleyerek gözüne kestirdiği yerler için görüşmeler de yaptı ve sonrasında çalışmalarına devam etti.
 

Gamze Özlü

Gamze Özlü  Tarihi Yarımada’da Özel Bir Çekim Gerçekleştirdi Gamze Özlü
Gamze Özlü  Tarihi Yarımada’da Özel Bir Çekim Gerçekleştirdi Gamze Özlü
Gamze Özlü  Tarihi Yarımada’da Özel Bir Çekim Gerçekleştirdi Gamze Özlü